У Маріуполі демонтують старі павільйони і встановлять нові

Сегодня
У Маріуполі демонтують старі павільйони і встановлять нові

У Маріуполі демонтують старі павільйони і встановлять нові. В цілому замінять півтора десятка зупинок, кожна з яких обійдеться в 80 тисяч гривень.

Нові павільйони будуть з логотипом міста та електронним табло, але багатьом пасажирам ідея не подобається – раніше люди сиділи на лавках під навісом, а тепер їм доведеться стояти під відкритим небом.

"Тут була зупинка людей на 20. Накрите все. Її прибрали. І вже не було тижнів зо два, людям ніде було присісти. Зараз поставили на три людини зупинку", – відзначили городяни.

Поруч залишилася зупинка старого зразка – з кількома магазинчиками і широким навісом. На думку деяких городян, така конструкція зручніша для пасажирів, але нові павільйони сучасніші на вигляд.

"З естетичного погляду звичайно нові краще. Але ці теж можна підфарбувати. Ось в даному випадку, ця зупинка дуже навіть пристойна. Чому б не залишити, зайві гроші не витрачати, заощадити", – розповіла одна з пасажирок.

Вартість одного нового павільйону обійдеться від 80 до 100 тисяч гривень. Крім того, сюди входять витрати на установку та благоустрій прилеглої території. Минулого року за три мільйони гривень комунальники спорудили 26 зупинок. Цього – на 15 зупинок передбачено шість мільйонів. При цьому скарги городян обіцяють врахувати.

"Цього року, враховуючи помилки минулого року, розробляється новий архетип. Він довшим, і ширшим. Для того, щоб кількість пасажирів могла там поміщатися", – заявив заступник КП "Маріупольавтодор" Дмитро Домашенко.

Демонтовані зупинки, за розпорядженням райадміністрації, встановлять у віддалених районах міста. Однак, за словами маріупольців, павільйонів не вистачає і в центрі.

Нагадаємо, в дороги Дніпропетровщини вкладуть мільярд. Стало відомо, де залатають ями, а де покладуть новий асфальт.

Також в матеріалі сайту "Сьогодні" можна дізнатися,скільки залишилося терпіти ями на українських дорогах. З початку року в країні реформують дорожню галузь. В результаті ямковий ремонт скасують.