
Для швидкого звільнення окупованих територій необхідні літаки F-15 та F-16.
Україні потрібно багато комплексів протиповітряної оборони для захисту неба та літаків F-15, F-16 для швидкого звільнення окупованих територій, заявив Ігнат в ефірі телемарафону.
"Треба дуже багато. Ці комплекси покликані створити на їхній базі оновлену систему протиповітряної оборони. На сьогоднішній день основою все ж залишаються ще радянські зразки, такі як "Бук-М1", С-300. NASAMS і IRIS-T, які зараз дуже ефективно працюють на лінії вогню, тобто прикривають повітряний простір, є, на жаль, в обмеженій кількості. Це лише одна установка IRIS-T і дві батареї NASAMS на сьогоднішній день. Ці системи покликані замінити старе озброєння, яке в нас ще залишилося від Радянського Союзу", - наголосив Ігнат.
За його словами, для посилення ППО потрібні також системами Patriot або SAMP-T, які можуть працювати і по балістичних цілях.
Читайте також: Столтенберг оцінив ймовірність інтеграції української ППО в систему оборони НАТО
Німеччина проводить переговори з союзниками щодо спрямування комплексів протиповітряної оборони Patriot, передача яких планувалася Польщі, безпосереднього в Україну у відповідь на прохання Варшави.
Related video
Україна все ще марнує дорогі ракети на збивання дронів, проте F-16 зможуть взяти на себе основне навантаження ППО, заявив військовий аналітик Агіл Рустамзаде під час інтерв'ю з Інною Ведерніковою для ZN.UA .
Дивіться спецтему: Непереможні: три простих лайфхаки, як зробити свічки своїми руками Рецепти, які ще неодноразово знадобляться. Окупанти завдали ракетного удару по Дніпру: шість людей постраждали Сім будинків частково зруйновано. Прем’єри України, Польщі та Литви підписали спільну заяву після зустрічі у рамках Люблінського трикутника Литва та Польща підтвердили подальшу підтримку України і засудили системні злочини РФ. Щоб уникнути трагедій Голодомору, потрібно перемогти наступників Сталіна – Рінкевичс Міністр закордонних справ Латвії заявив, що через 90 років Росія знову почала повномасштабний геноцид проти українців. Лікарняний, направлення чи рецепт: в МОЗ пояснили, як їх отримати під час блекауту Лікарі повинні знати, як діяти коли немає світла та інтернету.
Підготував/ла : Анна Конюченко