В Україні 95% громадян вважають владу корумпованою (видео) (фото).

У більшості країн, де проводилися опитування, зафіксовано негативне ставлення до правлячих верхівок.

У переважній більшості країн, де проводилися опитування, зафіксовано явне негативне ставлення до правлячих верхівок, — їх вважають корумпованими 70-80-90 й більше відсотків опитаних жителів. "Лідирують" Бразилія, ПАР і Україна із показниками близько 95% громадян, які вважають владу корумпованою. Економічне розшарування давно є актуальною проблемою як для більшості країн, так і світу загалом.

"Пам'ятаючи, що дослідження проводилося в травні і червні 2019 року, коли тектонічні зміни в кадровому складі українського політикуму ще не відбулися, можна припустити, що зараз настрої українців були б більш оптимістичними. Більшості людей подобається нова вітрина. А за підсобкою спостерігатимемо. Адже у Віктора Ющенка в квітні 2005-го рейтинг довіри був 75% ...", - пише головна редакторка "Дзеркала тижня" Юлія Мостова.

Вона зазначає, що люди свої сподівання і надії завжди пов'язували з особистостями, однак зараз наростає незадоволення самою системою устрою світу та управління. Три діаграми показують ступінь невдоволення політичною, економічною і соціальною системами в різних країнах світу.

Завданням опитування не був пошук відповіді на питання "Як повинні змінитися політичні, економічні і соціальні системи?". Опитування показало рівень очікування змін у суспільствах різних держав і продемонструвало пунктиром очікування людей.

"Глобальне дослідження щастя і політичних поглядів", за словами авторів, охопило репрезентативною вибіркою 51,9% населення світу. Польові роботи у 15 країнах у травні–червні 2019 року проводила компанія Schoen Consulting, а їх аналіз та підготовку забезпечив Джордж Вард — дослідник Массачусетського Технологічного інституту, співавтор Всесвітньої доповіді про щастя 2019 року. Звіт був підготовлений за замовленням Фонду Віктора Пінчука. "Щастя зараз" є темою 16-ї щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

Читайте також: Рада проголосувала за основу законопроект про винагороду викривачам корупції

Детальніше про результати дослідження читайте у матеріалі Юлії Мостової "Зробіть нас щасливими!" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Новини по темі

Держстат уточнив дані щодо падіння промвиробництва в 2019 році.

Державна служба статистики України оприлюднила остаточні дані щодо обсягів промислового виробництва за 2015-2019 роки. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Держстат.

1

Трамп може відвідати Київ на День пам'яті і примирення 8 травня.

Президент США Дональд Трамп і прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон можуть перед візитом до Росії відвідати Україну для участі в урочистостях, присвячених 75-річчю закінчення Другої світової війни.

2

«Створення нового Придністров'я» : Казанський пояснив, чому розведення військ і спільне патрулювання – це маніпуляція і піар (Відео).

Ситуація в ОРДЛО просувається у бік створення нового Придністров'я, але українські політики цього не визнають, каже блогер

2 1

Нардеп Герасимов судиться із Зеленським, хоче повернути ранг Надзвичайного і Повноважного Посла.

Адміністративну справу розглядатиме Верховний суд

1

Казанський публічно присоромив Суркова за мракобісся по Україні.

Журналіст вказав на провал Кремля

5 3

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie