США запровадять обов’язкове сканування обличчя при перетині кордону.

Міністерство національної безпеки США пропонує запровадити норму, згідно з якою не тільки власники віз і гості країни, а й громадяни США будуть зобов’язані проходити процедуру зняття цифрового відбитка обличчя при вʼїзді і виїзді з країни, передає Reuters.

Читайте також: Китай ввів обов’язкове сканування осіб нових абонентів мобільного зв’язку

На думку відомства, це допоможе протидіяти терористам, які намагаються перетинати кордон за допомогою вкрадених документів.

Нововведення стане частиною ширшої системи для відстеження мандрівників, що в’їжджають і виїжджають зі Сполучених Штатів.

Ініціатива уже викликала заперечення з боку деяких прихильників конфіденційності. Джей Стенлі, старший політичний аналітик Американського союзу громадських свобод, зазначив: «Мандрівники, в тому числі громадяни США, не повинні піддаватися інвазивним біометричним скануванням просто як умову реалізації свого конституційного права на поїздки», – сказав він.

Громадськість в США зазвичай має від 30 до 60 днів, щоб прокоментувати пропоноване регулювання. Федеральне агентство повинно потім розглянути і відреагувати на коментарі – процес, який може зайняти багато часу.

Однак при наявності політичної волі з боку адміністрації Трампа передбачається, що технологія буде впроваджена в 20 найбільших аеропортах США вже до 2021 року.

На даний момент закони США звільняють громадян країни від обов’язку проходити процедуру сканування обличчя при перетині кордону.

Новини по темі

Кількість жертв китайського коронавіруса перевищила 100 осіб, понад чотири тисячі - заражені.

Кількість жителів Китаю, які померли від пневмонії, викликаної новим коронавірусом 2019 nCoV, зросла до 106 осіб.

1

Кількість померлих від коронавірусу досягла 100

Понад 2,7 тис. осіб захворіли

1

У Чехії трьох людей госпіталізували з підозрою на коронавірус.

Три людини госпіталізовані в Чехії з підозрою на коронавірус 2019 nCoV.

1

У Середземному морі врятували 480 мігрантів з різних африканських країн.

Безпросвітна нужда, відсутність прав людини, нелюдські умови життя і війни змушують людей йти на вірну смерть заради спроби еміграції

1

В Алжирі розбився військовий літак, загинули два пілоти.

В алжирській провінції Уум-ель-Буагі за 500 км на схід від Алжиру розбився військовий літак СУ-30, загинули два пілоти.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie