Руслан Хомчак іде з посади головнокомандувача Збройних сил України.

Руслан Хомчак іде з посади головнокомандувача Збройних сил України. Він замінить Михайла Коваля на посаді першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Про це у вівторок, 27 липня, повідомив речник президента України Сергій Никифоров.

"З посади йде головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, це рішення президента... Володимир Зеленський хоче бачити синергію між міноборони та Збройними силами України, такої синергії, на жаль, ми не бачимо, бачимо, навпаки, конфлікти", - заявив Никифоров, передає агенція "Інтерфакс-Україна".

Читайте також: Міністр оборони і головнокомандувач ЗСУ прокоментували скандал із підборами

Замість Хомчака на посаду головнокомандувача ЗСУ призначено генерал-майора, командувача військ оперативного командування "Північ" Валерія Залужного. Указів про ці кадрові зміни на сайті президента поки що немає.

Валерій Залужний був командувачем військ оперативного командування "Північ" з 2019 року. До цього він обіймав посаду начальника Об'єднаного оперативного штабу ЗСУ - першого заступника командувача об'єднаних сил, а також начальника штабу - першого заступника командувача військ оперативного командування "Захід" Сухопутних військ ЗСУ.

Дивитись відео 08:02

Територіальна оборона: хто тренується захищати Україну (05.03.2021)

Deutsche Welle

«Deutsche Welle» - новини й аналітика з Німеччини українською мовою. Найважливіші події в Німеччині, Україні, Європі та в світі.

https://www.dw.com/uk

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

За даними Міністерства охорони здоров'я, Київ відповідає вже помаранчевому рівню епіднебезпеки. Водночас міська влада наразі не планує ще більше посилювати карантинні обмеження. Читати на сайті:

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

В России избран новый состав Думы. Он будет несколько отличаться от старого – одни бездельники и дармоеды уйдут из так называемого парламента, а другие, наоборот, придут – но суть от этого не изменится. Читати на сайті:

1

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання 6 сесії ІХ скликання Верховної Ради України. Засідання розпочалося «годиною запитань до Уряду» щодо тарифів і цін на комунальні послуги для населення України та надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам для наданн...

Брифінг 24.09.2021  «Слуга Народу»

Брифінг 24.09.2021 «Слуга Народу»

Брифінг народних депутатів україни представників депутатської фракції "Слуга Народу".

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Раніше лише в цирку можна було побачити пелікана, який жонглює та розуміє людську мову. Нині ж такий чудоптах живе в одному із приватних будинків Вінниці, як свійська птиця. Читати на сайті:

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Юні блогери-початківці, які спалюють прапори, а потім слізно вибачаються, нищать чуже майно без тіні сумніву, та п'яні майбутні прокурорки, які відмовляються платити за таксі – це все персонажі традиційної рубрики "Невменяшки" на стрімі "Без цензу...