Особливий правовий режим у Криму буде запроваджений відразу після його деокупації

Дзеркало Тижня 1
Особливий правовий режим у Криму буде запроваджений відразу після його деокупації

Про якісь вибори у найближчих років три-п'ять після деокупації Криму мова не йтиме.

Особливий правовий режим на півострові буде запроваджено відразу після його деокупації — до повного виведення підрозділів та озброєнь ЗС Росії, слідом за якими мають вийти Керченським мостом усі "понаєхавшиє" громадяни Росії, до закінчення фільтраційних, люстраційних та інших спеціальних заходів.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Валентина Самар. Тому, за її словами, про якісь вибори у найближчих років три-п'ять після деокупації Криму мова не йтиме.

"І всі ці питання життя та урядування за особливого режиму варто опрацьовувати вже зараз. Що, власне, і робить правозахисна громадськість — Рух "Сила права", юристи якого розробили і проводять громадське обговорення законопроекту "Про прощення", — відзначає оглядач. — Водночас питання, що стосуються формування Кримської (кримськотатарської національної) автономії, також потребують пакетної розробки, пакетного ухвалення і схвалення різними спільнотами Криму. При цьому важливо критично осмислити не тільки нововведення у "кримському розділі" Конституції, а й сталі норми, що в ньому залишаються".

Детальніше про зміни у Конституції щодо статусу АР Крим читайте в матеріалі Валентини Самар "Конституційні пагони корінного народу" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA /
Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram