Україна готує знищення Білорусі - Лукашенко

Особа, яка виконує обов'язки президента Білорусі Олександр Лукашенко переконаний, що в країні хотіли організувати кольорову революцію.

"Поетапний розбір подій в країні виявляє справжні задуми і тактику зовнішніх навіть не опонентів Білорусі, а агресорів", - сказано в повідомленні до "політичного активу республіки", повідомляє БелТА.

"Щоб відразу зняти всі маски, назвемо цих гравців поіменно. На рівні світових центрів це перш за все США, конкретніше - їх мережа фондів з підтримки так званої демократії. На європейському континенті активно діяли американські сателіти: Польща, Литва, Чехія і, на жаль, наша Україна", - сказав Лукашенко.

Кожна з цих країн, вважає він, мала свою роль. Чехію він назвав "ресурсним хабом", Польщу - "інкубатор медіаканалів" і "майданчиком для альтернативних органів у вигнанні", Литву - "тараном білорусько-європейських відносин".

Про Україну Лукашенко сказав: "Україна, незважаючи на нашу незмінну її підтримку (наприклад, в питаннях територіальної цілісності та й по іншим), всупереч духу наших взаємин стала форпостом політичних провокацій".

Нагадаємо, раніше він заявив, що спонтанна самоорганізація суспільства, розвиток так званої революційної ситуації, нелегітимність виборів і т.д. - все це міфи.

Новини по темі

Die Welt: Россия допустила «фатальный просчет» на пути к становлению энергетической сверхдержавы.

В начале своего правления глава Кремля Владимир Путин загорелся идеей превратить свою страну в энергетическую сверхдержаву.

Росія заявила, що виводить своїх десантників з Білорусі.

РФ повідомила, що три дивізії парашутно-десантних військ брали участь у навчаннях «Слов'янське братерство-2020»

Александр Коваленко: Российская пропаганда: кремлевский легион журналистов в России и за её пределами.

В период Холодной войны одним из инструментов, который был неоспоримым козырем СССР, являлся тотальный контроль свободы слова. Однако именно такая модель угнетения человеческой свободы и дала со временем сбой, приведя к развалу социалистической им...

1

Назвали кількість осіб, яка щогодини помирає від Covid-19 у світі.

У світі від пандемії коронавірусу щогодини помирають 226 осіб. Кожні 16 секунд Covid-19 забирає життя інфікованої людини, за добу - 5 400 осіб.Кількість смертей від коронавірусу в 2020 році вдвічі перевищила щорічну кількість померлих від малярії....

1

В США тележурналистка вынудила спортивного фаната надеть маску и тут же пожалела.

В США невинное обращение репортера к фанату баскетбольной команды с призывом надеть маску едва не спровоцировало политический скандал.

1

Пандемія COVID-19 може змінити хід переговорів між Британією та ЄС — Bloomberg.

Якби не COVID-19, шанси на торговельну угоду між ЄС та Великою Британією були б майже нульовими.

1

Конфлікт в Нагірному Карабаху: Вірменія погрожує зброєю широкого радіусу ураження.

"Використання РСЗВ Смерч та інших систем змінюють масштаби операції і виводять її на новий рівень". 

1 1

Война в Нагорном Карабахе: уроки для Укрианы

Вы знаете, в чем при всей разнице есть определенное сходство конфликта в Нагорном Карабахе и российской агрессией против Украины в Донбассе?

1 1

Еммануель Макрон пообіцяв Світлані Тихановській допомогти у переговорах з владою Білорусі.

Лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська заявила, що французький президент Еммануель Макрон під час зустрічі з нею пообіцяв допомогу в організації переговорів з владою Білорусі.

1

ВООЗ оголосила про важливе досягнення в боротьбі з COVID-19.

ВООЗ представила дешевий і швидкий тест на COVID-19: результат з’являється за півгодини. Ціна нового тесту становить близько 5 доларів – тобто не більше 200 гривень. У Всесвітній організації охорони здоров’я повідомили про створе...

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie