Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

Вартість нерухомості у метавсесвітах значно впала

Вартість нерухомості у метавсесвітах значно впала

Після осіннього сплеску вартість нерухомості у метавсесвітах різко почала падати. Падіння вартості та обсяги продажів відбувається разом з аналогічним падінням вартості криптовалют та цін на NFT в останні місяці.

Як повідомляє The Information, обсяг торгівлі нерухомістю в Metaverse зріс у листопаді після ребрендингу Facebook у Meta Platforms. Ребрендинг підкреслив потенціал метавсесвіту для більш широкої аудиторії, яка побачила, як одна з найбільших у світі технологічних компаній схиляється до віртуального світу.

Проте вже незабаром був помічений відтік капіталу. Торгівля землею на шести найбільших платформах, включаючи Decentraland та The Sandbox, знизилася на 97% у порівнянні з листопадовим піком. Обсяг торгів досяг максимуму 229 мільйонів доларів у листопаді, а потім впав до 8 мільйонів доларів у червні.

Загальний обсяг продажів упав з 16 000 у листопаді до 2000 у червні. Тим часом середня ціна на землю в червні склала 3300 доларів, що майже на 80% нижче за піковий рівень у 16 300 доларів чотирма місяцями раніше.

На думку багатьох експертів, зниження цін може бути пов’язане з волатильністю на ринку криптовалют, де також відбулося зниження вартості біткоїна та основних альткоїнів.

«На початку року навколо метавсесвіту було так багато ажіотажу, що ми його ніби втратили», — прокоментував Ерік Кляйн, засновник MetaSpace REIT.

Комерційна нерухомість у метавсесвіті розглядалася як один із наступних рубежів. Як і у фізичному світі, власники нерухомості освоюють землю, створюючи віртуальні вітрини та продаючи чи здаючи в оренду компаніям, які хочуть продавати товари чи використовувати маркетинг.

Нагадаємо, у чотирьох найбільших метавсесвітів (таких як Sandbox, Decentraland, Cryptovoxels і Somnium) продажі віртуальної нерухомості минулого року перевищили $500 млн, і були великі надії, що цього року досягнуть позначки $1 млрд.

Метавсесвіт — це загальний віртуальний простір, який ґрунтується на цифровому відтворенні нашого всесвіту, доповненому величезною кількістю можливостей і втілюючим різні фантазії. Простими словами, то метавсесвіт можна назвати всім відомий Minecraft, але на блокчейні та з можливістю соціальної взаємодії.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть , щоб повідомити про це.
Each year we start with a list of design trends that experts believe will dominate the next year’s projects. Of course, there are mistakes in such ...
Останні новини

Путін більше хоче утримати окупований південь України, а не Луганщину – ISW.

Ймовірно російський диктатор Володимир Путін більше зацікавлений у тому, аби утримати окупаційний режим на території Запорізької та Херсонської областей, а не "захистити" позиції росіян на Луганщині. 

Українська правда

За вступ України в НАТО вже 3/4 країн Альянсу, – ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

За вступ України в НАТО вже 3/4 країн Альянсу, – ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Наш канал зі стрімами – Україна подала заявку на вступ до НАТО за пришвидшеною процедурою. Політолог Микола Давидюк під час стріму на ютубі 24 каналу розповів, скільки країн-членів можуть бути за вступ. Зауважте:

АРЕСТОВИЧ: В штабах РФ срач! Они ненавидят друг друга @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ: В штабах РФ срач! Они ненавидят друг друга @Alexey Arestovych.

Минобороны России признало свое поражение в Лимане. По мнению Алексея Арестовича, таких случаев будет еще больше, поскольку в штабах на местах полный хаос и беспорядок. Читайте к теме:

3 16

Самый страшный кошмар 300922

Самый страшный кошмар 300922

Подпишитесь на Patreon Doctor Faust Doctor Faust2

Есть ради чего 300922

Есть ради чего 300922

Подпишитесь на Patreon Doctor Faust Doctor Faust2

Результати важливого ОПИТУВАННЯ про НАТО

Результати важливого ОПИТУВАННЯ про НАТО

Серед українців провели важливе опитування щодо потенційного вступу України до НАТО. Є певні цифри. Зверніть увагу на сайті:

1 27

Як росіянам згодують втрату Лиману? ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Як росіянам згодують втрату Лиману? ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Наш канал зі стрімами – Українські захисники підняли державний прапор у Лимані. Політолог Микола Давидюк під час стріму на ютубі 24 каналу припустив, як заговорять пропагандисти до росіян після поразки. Важливо: