Із електрокара Tesla зробили найшвидший у світі броньовик – відео (Відео)

5 канал 3
Із електрокара Tesla зробили найшвидший у світі броньовик – відео (Відео)

Американська компанія Armormax побудувала куленепробивний варіант седана Tesla Model S P100D, який виробник назвав найшвидшим броньованим автомобілем у світі. Кузов машини посилили особливим волокном, що витримує постріл з великокаліберної гвинтівки. Про таке пише "Укрінформ".

Для бронювання даху, дверей, стійок і підлоги машини використовується ламіноване синтетичне волокно і термічно оброблений балістичний сплав. Стандартні скла електрокара замінені на багатошарове оргскло з полікарбонатною ламінацією. У компанії особливо підкреслюють, що не використовували для бронювання загальноприйняті сталеві листи.

В оснащення машини також входять посилена підвіска, безпечні шини RunFlat, захищені елементи силової установки. При цьому маса доопрацьованого автомобіля всього на 250 кілограмів більше стандартного (2289 кілограмів).

Tesla Model S P100D оснащується двома електромоторами, сумарна віддача яких становить 773 кінські сили і 967 Нм крутного моменту. До 100 кілометрів на годину електрокар розганяється за 2,6 секунди. Максимальна швидкість – 250 км на годину.

Дивіться також фотогалерею за темою: