Українців переведуть на мінімальні пенсії: що потрібно знати майбутнім пенсіонерам.

Пенсії в Україні з кожним роком підвищуються, при цьому незабаром на українців чекає ще й підвищення пенсійного віку, що приведе до негативних змін у їхньому житті. Справа в тому, що за прогнозом Мінсоцполітики, з кожним роком все більше громадян будуть отримувати мінімальну пенсію.

Про це заявила нардеп від “Слуги народу” Галина Третьякова.

За її словами, згідно з дослідженням Світового банку, у 2030 році при параметрах нинішньої солідарної системи пенсію за формулою будуть отримувати 40% українських громадян. Всіх решту переведуть на мінімалку. У майбутньому українців зобов’яжуть платити більше податків, щоб утримувати тих, хто сьогодні платить менше.

Відповідно до пенсійної реформи, яка зараз втілюється в Україні, вік виходу на пенсію щорічно буде збільшуватися на один місяць. На даний час мінімальний вік для виходу на пенсію становить 60 років. У 2020 рік жінки в Україні в останній раз матимуть право вийти на пенсію у 59,6 років. Ті, хто народився після 1 квітня 1961 року, підуть на пенсію лише в 2021 році, вже у віці 60 років.

Нагадаємо, з жовтня 2019 року мінімальний трудовий стаж в Україні зріс до 26 років. В Україні виникла проблема з нарахуванням пенсій у зв’язку з тим, що деякі роботодавці не передають вчасно інформацію про сплату страхових внесків своїх працівників до Пенсійного фонду України, тим самим позбавляючи їх стажу, необхідного для своєчасного виходу на пенсію.

Новини по темі

Дісталося всім. Американський ринок відкрився рекордним за півроку обвалом через коронавірус

Ринок акцій США відкрився падінням услід за азійськими торговими майданчиками на тлі нових даних про поширення коронавірусу.

1

Обсяг капінвестицій в Україну за рік зріс до 584 мільярдів гривень.

Серед джерел найбільша частка - майже 70% - припадає на власні кошти підприємств та організацій.

1

Особливості е-декларування: названо доходи, які не потрібно вказувати.

Кошти, повернуті як податкова знижка за навчання дитини, не вважаються доходом.

1

«Мону Лізу» з кубиків Рубика продали на аукціоні в Парижі за €480 тисяч (фото).

Поки не відомо, хто став власником картини.

1

Гончарук має намір ліквідувати всі тіньові ринки в Україні.

За словами прем'єра, тіньових ринків та схем в країні не буде.

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie