Головний рабин Києва: Багато успішних людей забороняють перегляд телевізора дітям.

<p>Телевізор використовуємо для показу програм, які не завдадуть шкоди дітям, &ndash; головний рабин Києва Рав Йонатан Біньямінм Маркович<b></b></p> - Головний рабин Києва: Багато успішних людей забороняють перегляд телевізора дітям

Телевізор використовуємо для показу програм, які не завдадуть шкоди дітям, – головний рабин Києва Рав Йонатан Біньямінм Маркович

«Перегляд телевізора ми в нашій родині не вітаємо», – Рав Йонатан Біньямінм Маркович

Головний рабин Києва Рав Йонатан Біньямінм Маркович розповів, що вдома по телевізору показує дітям через відеомагнітофон лише певні програми, які не завдадуть їм шкоди.

«І сьогодні багато успішних людей намагаються так робити з дітьми», – сказав Рав Йонатан Біньямінм Маркович в інтерв’ю «Главкому»

«Коли Любавицького ребе запитали багато років тому про те, що інші течії забороняють користуватись телевізорами та комп’ютерами, той відповів так: якщо Всевишній послав це у цей світ, треба це правильно використовувати», – зазначив рабин.

Йонатан Біньямінм Маркович підтвердив, що його наймолодша дитина, якій 15 років, має смартфон.

«Я не контролюю, що діти дивляться в своєму смартфоні – обмежити їх від цього світу ми не зможемо. Ми хочемо, аби наші діти отримали добру освіту, добре виховання. Просто щоб контролювати виховання, ми не можемо його довірити комусь іншому. А ви ж розумієте, яке буде виховання, якщо довірити це телебаченню. Не хочу ні про кого сказати нічого поганого, але у себе вдома ми перегляд телевізора не вітаємо», – сказав рабин.

При цьому рабин зауважив, що в Ізраїлі є кілька веб-провайдерів, які роздають «кошерний Інтернет» з певними обмеженнями.

Нагадаємо, у березні головний рабин Києва Рав Йонатан Бін’ямін Маркович у зв’язку із поширенням коронавірусу закликав євреїв сидіти вдома, без нагальної потреби не виходити на вулиці, мити та дезінфікувати руки і не панікувати.

Новини по темі

Справа Шеремета: підтримати Антоненка до суду прийшли мама, дружина та брат – журналістів не пускають (оновлюється).

Адвокати та прокурори присутні в залі суду, Андрій Антоненко теж

1

Эксперты назвали продукты, которые можно есть перед сном.

Если ближе к ночи в вас просыпается голод, который вопреки здравому смыслу и соблюдению диеты гонит к холодильнику, не стоит отказывать себе в перекусе

1

Журналісти звернулися до Ради через законопроєкт про медіа: ЗМІ загрожує цензура та санкції.

Більше 200 провідних ЗМІ та журналістів виступили проти

1 1

Мовний омбудсмен пропонує запровадити безкоштовні курси з вивчення української мови.

За його словами, такі курси передбачені в чинному законі про мову. І навчання має бути масовим

1

Русскоязычное население в Украине входит в доктрину Путина.

Можете привести конкретные примеры из жизни, где ущемляется русский язык?

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie