В МВС пояснюють, навіщо їм гроші з ковідного фонду: транш не останній.

У Міністерстві внутрішніх справ наполягають, що "законно, ефективно та повно" використовують кошти, які виділяються iз фонду боротьби з COVID-19.

Джерело: сайт МВС

Деталі: У міністерстві підтверджують, що 9 червня Кабінет міністрів виділив МВС 800 млн грн із держбюджету за рахунок коштів, передбачених за програмою "Заходи, пов'язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками".

У МВС кажуть, що кошти буде використано для здійснення доплат поліцейським, гвардійцям, прикордонникам і рятувальникам, які ризикують здоров`ям, найбільше контактуючи із населенням під час щоденного несення служби у період дії карантину.

Також виплати буде здійснено медичним працівникам закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління МВС, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання на COVID-19.

У міністерстві вказують, що це перше рішення у 2021 році і в подальшому уряд буде приймати аналогічні рішення для підтримки співробітників системи МВС України.

Також наголошується, що за весь період епідемії у системі МВС захворіло понад 52 тисячі, а померло від наслідків хвороби 246 осіб. За минулий тиждень кількість хворих зросла на 78 осіб.

У 2020 році iз фонду боротьби з COVID-19 для потреб усіх центральних органів виконавчої влади системи МВС України було видiлено 4 млрд 708,5 млн гривень.

Вказано, що аудиторська перевірка "в цілому підтвердила законність використання державних фінансів".

Дослівно МВС: "Встановлені аудиторами окремі незначі фінансові порушення на 26,5 млн грн., що становить лише 0,6 % загального обсягу видiлених коштiв, було або усунуто вже під час ревізії, або оскаржено у встановленому законодавством судовому порядку. Окремі висновки було визнано протиправними та скасовано вимоги регіональних відділів Держаудитслужби до установ системи МВС України.

Підрозділи Міністерства внутрішніх справ продовжують ефективно виконувати завдання, пов’язані з епідеміологічними заходами в країні, щодня контактують та забезпечують життєдіяльність населення під час карантинних обмежень".

Що передувало : Народний депутат від "Голосу" Інна Совсун звернула увагу на виділення урядом 800 млн грн із фонду боротьби з Covid-19 на доплати працівникам структур Міністерства внутрішніх справ.

За її словами нардепи і профільний комітет парламенту так суму намагалися вибити з бюджету, щоб встановити кисневі станції для всіх опорних ковідних лікарень України. "Але для уряду витрати на кисень із ковідного фонду – не пріоритетні, а ось на доплати поліцейським – саме те, що треба", - вказувала вона.

Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Ролик What is Russia від російського МЗС: яким є справжнє обличчя країни-агресора, Підгорає.

Ролик What is Russia від російського МЗС: яким є справжнє обличчя країни-агресора, Підгорає.

На офіційному акаунті російського МЗС у твітері опублікували ролик What is Russia, приурочений до дня Росії. Однак у слові "Росія" було допущено кілька помилок. Читати на сайті:

Dream the Future: Work

Dream the Future: Work

Робота трансформується разом з розвитком суспільства. Як, де і ким ми працюватимемо у майбутньому?

Про головне за 10:00: Байден відмовився від пресконференції з Путіним.

Про головне за 10:00: Байден відмовився від пресконференції з Путіним.

У випуску "Про головне" за 16 червня станом на 10:00 – за порадою експертів Джо Байден відмовився від спільної пресконференції з Володимиром Путіним. Вона мала б відбутися за результатами саміту у Женеві. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24...

Розвал фракції  «Голос»  у Верховній Раді.Наживо

Розвал фракції «Голос» у Верховній Раді.Наживо

З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

Літак Путіна не міг сісти в Женеві через приліт Байдена: просили покружляти годину.

Літак Путіна не міг сісти в Женеві через приліт Байдена: просили покружляти годину.

Швейцарські диспетчери попросили росіян покружляти півтори години над місцевими озерами. В цей час там сідав літак Джо Байдена. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

В Офісі Президента заговорили про відставку Авакова.

В Офісі Президента заговорили про відставку Авакова.

В Офісі Президента можуть ухвалити рішення про звільнення Арсена Авакова вже у вересні 2021 року. Тоді розпочнеться наступна парламентська сесія. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – ...