“Точно впаде”: росЗМІ розповіли про проблеми із Кримським мостом

ВСВІТІ 5

З моменту відкриття Кримського мосту не минуло й двох місяців, а на магістралі несподівано було заблоковано рух, в результаті потоки авто в обидва боки стояли близько 20 хвилин, і за цей час на трасі встиг утворитися чималий затор.

Як пишуть “Дни.ру”, у прес-службі Управління федеральних автомобільних доріг “Тамань” Федерального дорожнього агентства поквапилися заспокоїти: нічого екстраординарного не трапилося, закриття було обумовлене перевіркою діяльності експлуатаційних систем, а також екстрених служб.

“Рух, звісно, запустили, але осад у декого, що називається, залишився. Розбурхали громадськість і знімки порожнього, без єдиної машини, Кримського мосту, які виклав менше тижня тому один з користувачів соціальної мережі Twitter”, – йдеться у матеріалі.

Пост викликав широкий відгук у аудиторії, доказом чого стали сотні коментарів, залишених під статтею.

Також у коментарях були ті, хто, з їхніх слів, особисто проїхав по мосту.

Так, користувачка Ліона заявила, що побувала на трасі 6 липня. І ця поїздка залишила у неї не найприємніші спогади: “Жах. Все труситься і колишеться, диви, ще впаде”, – з жахом згадує вона.

За її словами, взимку міст “точно знесе разом із машинами”.

“Їздити небезпечно”, – резюмує коментатор.

Крім того, збільшення кількості транспорту в окупованому Криму після відкриття моста через Керченську протоку викликало ряд серйозних проблем. Так, значно підвищилася аварійність зі смертельними наслідками на дорогах, погіршилася екологія півострова.