Аналітик: наступного тижня очікуємо зниження курсу долара до гривні.

Експерт дав позитивний прогноз щодо вартості гривні наступного тижня.

Ілюстрація / REUTERS

Ілюстрація / REUTERS

В Україні курс долара з 3 по 10 квітня подешевшає з 27,5 до 26,8 грн/$.

Такий прогноз озвучив старший аналітик "Альпарі" Вадим Іосуб, передає «Обозреватель». "На найближчий тиждень ми очікуємо зниження курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 26,9 грн, а готівковий долар у банках може торгуватися близько 26,8/27,2 грн", – прогнозує експерт.

Читайте також"Темна година людства": голова МВФ заявила, що коронавірус загальмував світову економіку

Національний банк України пояснив причини останніх подій на валютному ринку в своєму "макроекономічному і монетарному огляді" за березень. На думку регулятора, погіршення ситуації на світових фінансових і товарних ринках разом із посиленням невизначеності на внутрішньому ринку спровокували зростання турбулентності на валютному ринку.

При цьому НБУ інтенсифікував проведення інтервенцій для згладжування надмірних курсових коливань, не протидіючи при цьому ринковим тенденціям.

Позитивною новиною для гривні стало повідомлення про те, що Міжнародний валютний фонд і Україна досягли прогресу з питання про подальшу фінансову підтримку. У цьому, зокрема, допомогло рішення про запуск ринку землі.

З іншого боку, населення і компанії вичерпують ліміт ліквідності для купівлі валюти, а малі та середні компанії і зовсім зупинили діяльність.

Новини по темі

Перелік безоплатних послуг для хворих на COVID-19

Про це повідомляє Урядовий портал.

1

Мінфін скоротив продаж держоблігацій на аукціоні в 20 разів.

Міністерство фінансів України за результатами проведення розміщень облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) 26 травня 2020 року залучило до державного бюджету 1,036 млрд грн. Це приблизно в 20 разів менше, ніж на попередньому аукціоні 19 трав...

1

Пандемія коронавірусу породила загрозу нових криз у майбутньому - ЄЦБ.

Економіка єврозони, як очікується, скоротиться приблизно на 10% цього року.

1

Сервіс таксі Bolt оцінили в $1,9 млрд

Естонський стартап Bolt залучив близько $ 109 млн інвестицій в ході нового раунду. Після цього оцінка компанії виросла майже в два рази в порівнянні з липнем 2019 року.

1

Прибуток українських банків зріс на 39%

У квітні чистий прибуток банків становив 9,2 млрд грн.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie