Форум Level UP Ukraine 2020: Тимофій Милованов розповів про інвестиційну стратегію держави.

21 лютого в КВЦ "Парковий" проходить форум Level UP Ukraine 2020. Ключова тема Форуму - принципи створення більшого. Форум є майданчиком, де відбувається взаємодія бізнесу, влади і суспільства для реформування національної економіки і її переходу до фази прискореного зростання.

У ході дискусійної панелі форуму "Довіра - основа інвестицій: бізнес, суспільство, влада" виступив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов, який окреслив інвестиційну стратегію держави і розповів про кроки уряду, націлені на збільшення припливу інвестицій в національну економіку.

За словами Милованова, через серйозний знос основних фондів, який перевищує 60%, Україні необхідно від 50 до 100 млрд дол інвестицій в найближчі роки для того, щоб наздогнати сусідні держави. Міністр зазначив, що ключовими інструментами залучення інвестицій уряд вважає впровадження програми доступних кредитів, концесії, приватизацію, запуск ринку землі, реформу судової та правоохоронної системи.

Особливий акцент Милованов зробив на необхідності інвестувати в інфраструктуру, оскільки транспортно-логістичні проблеми стримують зростання українського експорту. Крім інфраструктури, найважливішим пріоритетом уряд вважає енергетику і агросектор, які формують значну частину валового продукту України.

Милованов зазначив, що зусилля Міністерства юстиції України щодо подолання проблеми рейдерства. Одночасно з цим міністр запевнив, що готовий чути бізнес, який відчуває тиск на себе, а його відомство веде постійний діалог з бізнес-асоціаціями.

Кабмін України очікує економічне зростання за підсумками 2020 року на 3,7%.

Новини по темі

Долар обвалився: що чекати від “зеленого” у найближчі дні.

Після різкого підвищення курсу долара до рекордних позначок в 28 грн за долар і вище Національний банк Украни встановив офіційний курс на понеділок, 6 квітня, на рівні 27,373 грн/$, що на 23 копійки нижче п’ятничного курсу. За прогнозами бан...

2 1

Як тепла погода вплине на український врожай цього року - розповідає експерт.

Цьогорічна засуха може знизити обсяг врожаю на третину.

1

Верховна Рада збереться на ще одне позачергове засідання: що прийматимуть.

Зараз парламентарії з різних фракцій працюють над питаннями пільг для бізнесу на період карантину

2

«ПриватБанк» подав новий позов на $5,5 млрд проти Коломойського & Ко.

Колишніх власників, а також топ-менеджера та дві офшорні компанії – банк звинувачує у реалізації шахрайських схем

1

Арахамія: МВФ - це апарат ШВЛ для нашої економіки

Просити гроші у МВФ, щоб знову збільшити боргові зобов'язання країни, – не найкращий варіант

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie