Посольство США відреагувало на звільнення всього складу ЦВК.

Посольство США в Україні закликало українську владу взяти відповідальність за незалежність нової Центральної виборчої комісії.

"Нова влада, діючи в рамках закону, змінюючи її склад, тепер несе відповідальність за те, щоб ця важлива інституція зберігала свою незалежність і неупередженість в очах українського народу", - йдеться в заяві американського дипломатичного відомства в Twitter.

Там також привітали ЦВК, яка припиняє свої повноваження, і її главу Тетяну Сліпачук "з неупередженим і успішним проведенням історичних, достовірних, добре організованих президентських і парламентських виборів в 2019 році".

Нагадаємо, 10 вересня президент Володимир Зеленський направив до Верховної Ради подання про дострокове припинення повноважень ЦВК. У документі зазначено, що комісія «неодноразово виявляла недостатню виваженість або навіть політичну упередженість».

11 вересня профільний парламентський комітет рекомендував Верховній Раді підтримати подання Президента України про дострокове припинення повноважень всіх членів ЦВК.

13 вересня Рада підтримала рішення про звільнення всього складу ЦВК.

Новини по темі

Без порушень регламенту Рада не ухвалила б і чверті законів – Разумков.

Недотримання термінів для ознайомлення з текстом законопроекту є дрібним порушенням регламенту, яке компенсується важливістю тих змін, які відбуваються в країні, вважає спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

1

Спецпредставник президента Ірану запевнив у готовності до взаємодії з Україною у розслідуванні обставин авіакатастрофи.

Своєю чергою міністр закордонних справ Вадим Пристайко наголосив, що України надзвичайно важливою є широка та відкрита співпраця з Іраном у розслідуванні усіх обставин інциденту.

1

Росія роздає свої паспорти дітям-сиротам на окупованій українській територіїДонбасу, немає процедур замінити ці «документи» на українські.

Пропагандисти знімають дітей як щасливих нових громадян Росії, а також як "громадян "ЛДНР".

2

Депутати поїдуть на форум у Давосі за свій рахунок – Разумков.

Спікер парламенту Дмитро Разумков розповів, за чий рахунок українські депутати їдуть на форум у Давос.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie