Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Російських студентів залучають розносити повістки за «залік» і погрожують відрахуванням за мітинги.

Після оголошення часткової мобілізації в Росії студентів залучають розносити повістки за "залік" і погрожують відрахуванням за мітинги проти війни.

Джерело : журнал "Холод", який спілкувався зі студентами

Дослівно "Холод": "Студенти з усієї Росії повідомляють, що їм погрожують за участь в антивоєнних акціях. Водночас частину з них примушують відвідувати мітинги на підтримку війни, "референдумів" на окупованих територіях України та мобілізації".

Деталі : За словами представника Головного організаційно-мобілізаційного управління Генштабу Росії Володимира Цимлянського, "про жодну мобілізацію, призов студентів-очників, які навчаються у вишах, не йдеться".

Водночас, за даними видання, у російських вишах активно використовують інші методи тиску на студентів у зв'язку з "референдумами" на окупованих територіях України та мобілізацією.

Зокрема, студентам Російського державного гуманітарного університету на одній із лекцій 21 вересня пригрозили "катастрофічними наслідками" в разі їхньої появи на мітингах, а тим, хто в акціях не братиме участі, пообіцяли "поблажки на іспитах і заліках".

Крім того, того ж дня ректор вишу Олександр Безбородов повідомив студентам, що брати участь у мітингах "категорично" заборонено.

У Нижньогородській сільгоспакадемії студентам пригрозили відрахуванням без права відновлення за участь у протестах. Такі самі погрози отримали студенти військової кафедри Саратовської державної юридичної академії.

Водночас студент коледжу при Владивостоцькому державному університеті розповів, що викладач ОБЖ запропонував його групі рознести повістки мобілізованим "по найближчому району", а за "допомогу" пообіцяв "автоматичний залік зі свого предмета". За словами студента, на таку пропозицію погодилася лише одна людина з усієї групи, в якій 15 осіб.

Пропонували розносити повістки і студентам Владивостоцького держуніверситету.

У деяких російських вишах студентів закликають сходити на концерт на честь "референдумів".

Зокрема, студенти московського РДГУ повідомили, що староста групи відправила в загальний чат потоку повідомлення людини з "волонтерської роти", в якому вона закликала студентів прийти 23 вересня на концерт на честь "референдумів" на окупованих Росією українських територіях. Тих, хто сфотографується на заході, обіцяли звільнити від пар на цей час.

Уряд Хабаровського краю попросив керівництво Далекосхідного держмедуніверситету "опрацювати питання" про участь 50 студентів у "мітингу-концерті на підтримку референдумів на звільнених територіях". Схожі доручення отримало керівництво Алтайського державного університету та Новосибірського державного педуніверситету. За участь обіцяли звільнення від занять.

А студрада університету імені Плеханова, за даними видання, пропонувала учням тисячу рублів за присутність і фотографії з концерту на честь "возз'єднання Донбасу з Росією".

Повідомляють, що також примушують студентів ходити на мітинг на підтримку "самопроголошених ДНР і ЛНР".

За словами студентів, за невиконання вимоги бюджетникам погрожують позбавленням стипендії та доганою, а після трьох доган – відрахуванням, а "платників" просто лякають тим, що не буде "заліків".

Передісторія:

UX Laws focuses on making sophisticated psychology heuristics available to more designers through an interactive resource that includes those relev...
Останні новини

У Нідерландах затримали четвертого підозрюваного у підготовці викрадення бельгійського міністра.

У Нідерландах затримали четвертого підозрюваного у причетності до підготовки викрадення віцепрем’єра та міністра юстиції Бельгії Вінсента Ван Квікенборна.

UA.NEWS

Самопроголошений президент Білорусі прилетів на зустріч до бункерного вбивці путіна.

Самопроголошений президент Білорусі прилетів на зустріч до бункерного вбивці путіна.

Підписатися на наш канал Самопроголошений президент Білорусі Олександр #Лукашенко прилетів на зустріч до бункерного вбивці путіна. #Диктатори обговорюють ситуацію «непростого періоду» Підтримати нас: Найоперативніша стрічка новин з України та світ...

Чи вистачить українцям газу взимку? ПРОГНОЗ економічного експерта.

Чи вистачить українцям газу взимку? ПРОГНОЗ економічного експерта.

В ефірі 24 каналу виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин розповів про: - звільнення Сергія Макогона з посади гендиректора "Оператора ГТС"; - запаси газу в Україні; - підготовку українців до опалювального сезону. Читайте т...

Окупанти провалили  «референдум»  у Маріуполі

Окупанти провалили «референдум» у Маріуполі

В ефірі 24 каналу радник мера Маріуполя Петро Андрющенко розповів про: - проведення "референдуму" у Маріуполі; - знесення будинків у блокадному місті; - переслідування українців з боку окупантів. Читайте також до теми на сайті:

«Ненависть» : чоловік розстріляв дітей в школі на росії і потім сам вкоротив собі віку.

«Ненависть» : чоловік розстріляв дітей в школі на росії і потім сам вкоротив собі віку.

Підписатися на наш канал "Ненависть": чоловік розстріляв дітей в школі на росії і потім сам вкоротив собі віку #Стрілянина в школі на росії: 9 загиблих, десятки постраждалих Підтримати нас: Найоперативніша стрічка новин з України та світу. Стисло ...

До мурах! Жителі звільнених територій зі сльозами та обіймами зустрічають ЗСУ.

До мурах! Жителі звільнених територій зі сльозами та обіймами зустрічають ЗСУ.

Сльози радості та вдячності за свободу. Так зустрічають наших захисників на деокупованих територіях.

У школі російського Іжевська сталась стрілянина

У школі російського Іжевська сталась стрілянина

В одній зі шкіл російського Іжевська сталася стрілянина. Внаслідок події відомо про 6 загиблих, а також є поранені. Читати на сайті: