Гончарук і Маркарова поговорили з місією МВФ про нову програму.

Прем’єр Олексій Гончарук та міністр фінансів Оксана Маркарова обговорили з місією Міжнародного валютного фонду в Україні умови відкриття нової 3-річної програми розширеного фінансування.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Читайте також: МВФ повідомив, що необхідно для зростання економіки України

«Україна продемонструвала та продовжує демонструвати швидке та успішне втілення реформ, задекларованих Президентом, нашим Урядом і Парламентом. Протягом останніх тижнів український Парламент прийняв за основу проєкт закону про обіг земель сільськогосподарського призначення, а також ухвалив за основу та в цілому закон про анбандлінг. Останній вже підписав Президент. Відтак ми сподіваємося на узгодження нової довгострокової програми розширеного фінансування, яка підтримає наші зусилля, спрямовані на прискорення економічного зростання», — зазначив Олексій Гончарук.

Керівник місії МВФ, у свою чергу, відзначив важливість реформ, які українська влада успішно провела протягом останнього часу, та висловив сподівання на підтримку та прискорення їхнього темпу.

Новини по темі

Укравтодор показав перші результати зважувань на дорозі.

За місяць один майданчик зважування вантажівок на трасі Київ-Чоп зафіксував понад 200 фактів порушення габаритно-вагових обмежень, рекорд поставила фура яку 9 разів фіксували з середнім перевантаженням понад 21 тонну.

3

Як працюватиме система електронних платежів на різдвяні свята.

Національний банк визначив регламент роботи системи електронних платежів (СЕП) і порядок роботи банківської системи України в період завершення звітного року. Як повідомляє прес-служба НБУ у Facebook, 26 та 27 грудня 2019 року СЕП працюватиме в ре...

1 2

НБУ назвав причини сприятливої ситуації на валютному ринку.

Ситуація на валютному ринку України в листопаді 2019 року залишалася сприятливою, що надало можливість збільшити міжнародні резерви на 2,5% до 21,9 млрд доларів.

1

Цьогоріч ЄБРР інвестував €1 мільярд в економіку України.

Міжнародні партнери України у 2019 році надали серйозну фінансову допомогу нашій державі.

1

Структуру держборгу на 22% становлять офіційні кредитори.

Структуру державного боргу України на 22% становлять офіційні кредитори.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie