Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Tesla скорочує зміни на заводі в Шанхаї і відкладає найм нових співробітників – ЗМІ.

Автовиробник Tesla скоротить виробничі зміни на своєму заводі в Шанхаї вже в понеділок і відклала прийом на роботу деяких нових співробітників - попит на електромобілі компанії в Китаї не відповідає очікуванням.

Про це пише Bloomberg із посиланням на джерела.

За словами людей, які попросили не називати їхніх імен, оскільки ця інформація не є публічною, завод буде працювати в дві зміни по 9 з половиною годин на день, у порівнянні з двома змінами по 11 з половиною годин зараз.

Відповідно до графіка, з яким ознайомилось агентство, з міна у графіку запланована на понеділок, хоча в нього можуть бути внесені деякі корективи в останній момент.

За словами джерел Bloomberg, скорочення робочих днів призведе до зменшення щомісячної заробітної плати для виробничого персоналу.

Раніше на цьому тижні агентство Bloomberg повідомило, що Tesla планує скоротити виробництво в цьому місяці на заводі в Шанхаї на всіх виробничих лініях Model Y і Model 3 приблизно на 20%.

Представник Tesla заявив, що це "неправда", що автовиробник планує скоротити виробництво, не уточнюючи деталей.

Окремо, за словами інших джерел, процес адаптації деяких нових співробітників був призупинений.

Деякі працівники, які повинні були почати роботу в листопаді, в тому числі в акумуляторних цехах Tesla і на складальних лініях, були проінформовані компанією про те, що дати їх початку роботи будуть перенесені.

Один із співрозмовників розповів, що рекрутер Tesla сказав їм, щоб вони були готові почати роботу після китайського Нового року, який припадає на кінець січня, тому що зараз немає гострої потреби в більшій кількості робітників.

Представник Tesla в Китаї відмовився від коментарів у четвер.

Tesla наразі стикається з більш жорсткою конкуренцією з боку місцевих виробників електромобілів на найбільшому в світі автомобільному ринку.

Недавнє зниження цін і стимулюючі пропозиції свідчать про те, що попит не встигає за зростаючою пропозицією після модернізації заводу, яка збільшила потужність приблизно до 1 мільйона автомобілів на рік, пише Bloomberg.

Економічна правда

Що таке HCD, звідки взявся та як працює ?
Останні новини

iPhone може втратити статус основного продукту Apple — Bloomberg.

Про те, що корпорація Apple займається розробкою AR-гарнітури, відомо давно. Керівництво «яблучного» гіганта вважає, що новий пристрій може стати основним продуктом лінійки Apple. На даний момент таким є iPhone.

Finance.UA

В ISW пояснили, як Росія маніпулює «терористичним рівнем» і війною в Україні.

На думку експертів Інституту вивчення війни (ISW), російські чиновники використають продовження режиму "терористичного рівня" для посилення правоохоронних заходів і забезпечення підтримки своїх дій в Україні.

Українська правда

Погляньте на цю красу! ПОЛІТ ВІД ПЕРШОГО ЛИЦЯ #shorts.

Погляньте на цю красу! ПОЛІТ ВІД ПЕРШОГО ЛИЦЯ #shorts.

Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – #новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #зсу #збройнісилиукраїни #авіація #зсу_найкращі

На болотах шкварчить! Нова кістка російській пропаганді.

На болотах шкварчить! Нова кістка російській пропаганді.

Уряд Німеччини схвалив рішення щодо передачі Києву 88 танків Leopard 1 від німецького виробника зброї Rheinmetall. У мережі цікаво сприйняли інформацію щодо кількості танків. Зокрема, дехто побачив відсилку до неонацистського гасла "14 88", де пер...

ФЕЙГИН & ГУДКОВ - Путин готов применить ядерное оружие? / Кто остановит войну?.

ФЕЙГИН & ГУДКОВ - Путин готов применить ядерное оружие? / Кто остановит войну?.

Во время стрима @FeyginLive @GennadyHudkov Гудков обсудили ядерный шантаж Путина, изменениия в поведениии россиян, мобилизацию в России. Читайте больше по теме на сайте: Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – #новости #войнавукраине2022...

ЗЕЛЕНСЬКИЙ заінтригував новими рішеннями РНБО #shorts.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ заінтригував новими рішеннями РНБО #shorts.

Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – #новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​

1

️ПЕРВЫЕ РЕЗУЛЬТАТЫ военного саммита / Ожидание и реальность / Когда в Евросоюз?.

️ПЕРВЫЕ РЕЗУЛЬТАТЫ военного саммита / Ожидание и реальность / Когда в Евросоюз?.

Политолог, руководитель офиса Freedom House в Литве Витис Юрконис рассказал 24 каналу про политическую волю Украины и поддержку партнеров в ЕС. Также, он объяснил, что ожидает Украину на пути в Евросоюз. Читайте больше на сайте - Оперативно про ві...

ОЦЕ ТАК! ЗСУ влаштували ворогу справжню дискотеку #shorts.

ОЦЕ ТАК! ЗСУ влаштували ворогу справжню дискотеку #shorts.

Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – #новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #зсу #зсу_найкращі