Названо «захмарні» зарплати Разумкова та його заступників.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков за офіційними даними Верховної Ради за 2019 рік отримав майже 180 тисяч гривень заробітної плати, а от щомісячна зарплата його заступників становила від 43 до 55 тисяч гривень.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це пише УНН, посилаючись на відповідь на свій запит у в Апарат ВРУ.

Так, перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук в 2019 році в середньому отримував на місяць понад 55 тисяч гривень зарплати. Всього з 29 серпня по 31 грудня 2019 року Стефанчуку було виплачено 221 тисяча 656 гривень заробітної плати. За січень 2020 року Стефанчук отримав 53 583 грн.

Заступник Разумкова Олена Кондратюк у минулому році в середньому заробляла понад 43 тисяч гривень на місяць. За період її роботи в парламенті дев’ятого скликання вона отримала 175 тисяч 236 грн заробітної плати. За перший місяць поточного року Кондратюк була виплачена винагорода за працю в розмірі 33 тисяч 951 грн.

До слова, глава Національного банку України Яків Смолій в січні три рази декларував отримання зарплати на загальну суму 597,870 тисяч гривень та інші доходи.

А тим часом було названозарплати всіх українських міністрів за січень. Найбільше серед міністрів в січні заробив Вадим Пристайко, а серед заступників міністрів – його заступник Сергій Кислиця. Найменше отримує міністр Кабміну Дмитро Дубілет – 12721 грн.

Також повідомлялося, що прес-секретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель заробила у січні 52,5 тисячі гривень заробітної плати. Це – майже удвічі більше, ніж Зеленський. Який у січні заробив 28 тисяч гривень.

Новини по темі

Були об’єктивні фактори: Гончарук про причини зниження темпів ВВП у 2019.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук пояснив зниження темпів зростання ВВП у четвертому кварталі.

1

Україна втрачає сотні мільйонів: розкриті махінації на держпідприємствах.

Такі схеми використовувала Державна продовольчо-зернова корпорація

1 1

Нафта дешевшає на тлі побоювань про попит через поширення вірусу.

Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

1

Економіка України пригальмувала: Гончарук пояснив ситуацію.

Прем'єр-міністр назвав головні чинники уповільнення зростання ВВП наприкінці 2019 року

1

Нацбанк може знизити облікову ставку до 7% не чекаючи кінця року – Мінекономіки.

Якщо Нацбанк знизить облікову ставку до 7%, то в Україні з'являться можливості для розвитку ринку капіталу – Милованов.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie