В суботу в другій половині дня обстрілів не було, – Міноборони

ZIK 1

Минулої доби незаконні збройні формування у першій половині дня обстрілювали позиції українських військових артилерією калібру 122 мм.

Про це розповів речник Міністерства оборони з питань АТО полковник Максим Праута, – повідомляє Інформаційно-аналітичний центр національної безпеки України.

«Незважаючи на прицільні ворожі обстріли з артилерії та мінометів, які заборонені Мінськими угодами, у переважній більшості випадків наші захисники не відкривали вогонь у відповідь. Лише в районі Верхньоторецького, з метою збереження життя і здоров’я особового складу, українські військові придушили ворожу активність зі стрілецької зброї», – зазначено у повідомленні.

Загалом минулої доби зафіксовано 6 прицільних обстрілів бойовиків. При цьому вони випустили в бік позицій українських військових 6 снарядів з артилерії калібру 122 мм, 32 – з мінометів калібру 120 мм, та 17 – з мінометів калібру 82 мм.

«Внаслідок обстрілів, один військовослужбовець отримав бойове травмування в районі Верхньоторецького. Захисника було евакуйовано до військового мобільного госпіталя, де йому надається необхідна медична допомога. Стан його здоров’я – задовільний», – розповів речник Міноборони.