Патріот Донбасу

«Патріот Донбасу» - новини Донбасу та всієї України. Неполітичне друковане видання

https://donpatriot.news

У австрійській столиці відкрилася виставка дитячих малюнків «Мамо, я не хочу війни!».

У центральній частині Відня відкрилася виставка дитячих малюнків "Мамо, я не хочу війни!".

Про це повідомляє Укрінформ.

Зазначається, що виставка під відкритим небом стала результатом співпраці Польського інституту у Відні, посольств Польщі та України в Австрії.

"Мета цієї виставки - привернути увагу австрійських громадян до звірств росії в Україні, воєнних злочинів проти українського народу. На жаль, серед жертв є багато дітей, тому дитячі малюнки мають на меті передати біль і страждання українських дітей від війни", - заявив український посол Василь Химинець під час спільного відкриття виставки з польською колегою Іолантою Розою Козловською.

Також участь в урочистому відкритті виставки взяли посол Румунії в Австрії Еміль Хурезеану, речниця "Зелених" з питань зовнішньої політики Ева Ернст-Дзідзич та директорка Польського інституту у Відні Моніка Шмігель Турлей.

На виставці поєднано історичні малюнки польських дітей з 1946 року, які зображують їхній досвід під час Другої світової війни 1939-1945 років, із сучасними малюнками українських дітей з 2022 року, зробленими у ході війни рф проти України.

Як заявили в Польському інституті у Відні, виставка покликана продемонструвати, що війна в очах дитини завжди виглядає однаково жахливо і спільні дитячі мрії пов’язані з бажанням миру для себе та своєї сім’ї та сподіваннями на краще майбутнє: "Незалежно від часу чи місця, це – велике зло, жертвою якого завжди є дитина. Схожість між історичними та сучасними творами вражає. Діти малюють танки, літаки, які скидають бомби, пожежі та вибухи. Малюють поранених і загиблих, зруйновані будинки, могили. Вони малюють себе та свої родини, а також свою евакуацію та втечу. Але вони також зберігають надію та мрії на майбутнє".

Виставку під відкритим небом, яка розмістилася на площі Platz Am Gestade, можна відвідати до 21 жовтня.

Поруч із цим, Польський інститут у Відні оголосив конкурс дитячої творчості "Діти бажають миру". За його результатами відберуть дитячі роботи, які будуть представлені на вітрині будівлі інституту та онлайн-виставці на сайті. Також окремі роботи увійдуть до розширеної виставки дитячих малюнків "Мамо, я не хочу війни!", яка відкриється в австрійському парламенті 24 жовтня.

10 евристик Якоба Нільсена були створені без акценту щодо застосування для веб сайтів, додатків чи інших конкретних інтерфейсів.
Останні новини

Дедалі більше американців хочуть надання зброї Україні на тлі погроз Росії — опитування.

73% американців вважають, що США мають надалі підтримувати Україну, попри погрози Росії застосуванням ядерної зброї, і дедалі більше "за" надання зброї. Джерело: опитування громадської думки Reuters/Ipsos Деталі: Із цим твердженням погодилися як д...

Українська правда

АРЕСТОВИЧ жестко обратился к россиянам @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ жестко обратился к россиянам @Alexey Arestovych.

Алексей Арестович прокомментировал ситуацию с российскими пленниками. Он заявил, что у них есть последний шанс сдаться, чтобы выжить. Читайте к теме на сайте:

Луганська ТЕЖ. Наступ ЗСУ не зупинити - Марафон  «НЕЗЛАМНА КРАЇНА». 225 день – 06.10.2022

Луганська ТЕЖ. Наступ ЗСУ не зупинити - Марафон «НЕЗЛАМНА КРАЇНА». 225 день – 06.10.2022

Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які працюють на передовій. На фронт їдемо також з гостинцями для ЗСУ - усе завдяки вам! Підтр...

Розбір поведінки та жестів Путіна / Навіщо він  «макав»  ручку, як перо – ПСИХОЛОГ.

Розбір поведінки та жестів Путіна / Навіщо він «макав» ручку, як перо – ПСИХОЛОГ.

Наш канал зі стрімами: Під час стріму на ютубі 24 каналу психолог Віталій Кім пояснив дивну поведінку та жести Путіна. Читайте до теми на сайті:

Путин сегодня сделал плевок офицерам РФ / АРЕСТОВИЧ @Alexey Arestovych.

Путин сегодня сделал плевок офицерам РФ / АРЕСТОВИЧ @Alexey Arestovych.

Российский диктатор Путин вручил Кадырову полковнику. По мнению Арестовича, это был чрезвычайный плевок российскому офицерству. Обратите внимание на сайте:

Конфликт в элитах России НАЧАЛСЯ, – Шейтельман @Шейтельман.

Конфликт в элитах России НАЧАЛСЯ, – Шейтельман @Шейтельман.

Политтехнолог Михаил Шейтельман рассказал о расколе в русских элитах. Читать на сайте:

️ Кадыров сильнее Путина / Влиятельность растет – ЯКОВИНА.

️ Кадыров сильнее Путина / Влиятельность растет – ЯКОВИНА.

Наш канал со стримами: Во время стрима на 24 канале Иван Яковина говорил о влиянии Кадырова, сравнивая с Путиным. Читайте к теме на сайте: