Зеленський запросив інвесторів для будівництва «з нуля» міста на березі Чорного моря

Гордон 1

Зеленський запросив інвесторів для будівництва  «з нуля»  міста на березі Чорного моря

Нове українське місто на березі Чорного моря, інвесторів для якого запросив президент України Володимир Зеленський, має стати курортом.

Новини по темі

57% українців уважають, що справи у країні йдуть у правильному напрямі – опитування

Гордон

Згідно з даними опитування, проведеного Центром Разумкова з 6-го до 11 вересня, 62% громадян уважають, що діяльність нової влади приведе до поліпшення ситуації в Україні, і тільки 7% упевнені у зворотному.

Саудівська Аравія продала будівлю Генконсульства у Стамбулі, де було вбито журналіста Хашоггі

Гордон

Турецький телеканал Habertürk повідомив, що саудівські спецслужби, які просканували будівлю Генконсульства стосовно наявності пристроїв прослуховування, рекомендували МЗС продати його. У цій будівлі, за даними турецьких слідчих, 2 жовтня 2018 року було вбито опозиційного політика і журналіста Джа...

Яневський відмовився ввійти до Ради зі свободи слова при Офісі президента

Гордон

За словами телеведучого Данила Яневського, йому не зрозумілий політичний курс нової влади, що робить неможливим його присутність у медіараді при президентському офісі.

Зеленський заявив, що в Україні очікують збільшення інвестицій ЄБРР до €1 млрд на рік і більше

Гордон

Президент України Володимир Зеленський зустрівся в Києві з віцепрезидентом Європейського банку реконструкції та розвитку Аланом Пію.

Тупицький став головою Конституційного Суду України, Головатий – його заступником

Гордон

Конституційний Суд України на спеціальному пленарному засіданні обрав нового голову і заступника голови, ними стали судді Олександр Тупицький і Сергій Головатий.