Гончарук зустрівся з президентом Фінляндії: про що говорили.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук запросив підприємців Фінляндії інвестувати в українські проекти. Про це він заявив на зустрічі з фінським президентом Саулі Нііністьо, який перед приїздом до Києва провів переговори з президентом РФ Володимиром Путіним.

Як повідомляє урядовий портал, сторони обговорили інвестиційний клімат в Україні, а також обмін досвідом між Києвом і Гельсінкі в проведенні реформ, зокрема у сфері освіти.

"Україна має одночасно багато складних завдань, зокрема, щодо поліпшення інвестиційного клімату. Ми оновили інструменти державно-приватного партнерства, оскільки зацікавлені в залученні інвестицій у великі інфраструктурні проекти. Запрошуємо бізнес Фінляндії приєднуватися", – підкреслив Гончарук.

Український прем'єр і фінський президент обговорили також важливість розвитку міжнародних транспортних маршрутів, в тому числі річкової і портової логістики та інфраструктури.

"Наш молодий уряд працює на довгострокову перспективу, де пріоритетами є сприятливий бізнес-клімат, якісна інфраструктура, енергетична ефективність і освіта. Ми прагнемо створити таке майбутнє, де громадяни будуть щасливі", – підкреслив він.

Новини "Сьогодні" писали, що напередодні з Нііністьо зустрівся президент Володимир Зеленський.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Новини по темі

Кто больший двоечник по меркам МВФ? Польша или Украина?.

МВФ считает, что чем меньше дефицит бюджета – тем лучше. В идеальном варианте дефицит бюджета должен быть не больше 2% ВВП. За 19 последних лет дефицит бюджета Украины был: 9 раз ниже 2% 6 раз выше 3% 4 раза выше 4% 1 раз выше 6% За это же в...

1

Стисло і зрозуміло: Чверть української економіки — в тіні, запуск американо-української ракети і нові внутрішні авіарейси.

Вівторок, 18 лютого. Щоденний моніторинг головних новин про бізнес та економіку в Україні

1

Чверть економіки України знаходиться «в тіні»

Компанія Ernst&Young за підтримки Mastercard у рамках укладеного Меморандуму про співробітництво з Мінекономрозвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Національним банком України та Державною службою статистики України провел...

1

Долар росте, заручившись підтримкою голови ФРС

Важливі фінансові новини тижня

2

Обсяги депозитів населення в 2020 році продовжать швидко збільшуватися, незважаючи на падіння ставок — НБУ.

Гривневі вклади населення за четвертий квартал 2019 року зросли на 8,4% в усіх групах банків після скорочення у третьому кварталі. В річному вираженні ріст склав 17,5%.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie