Капітальний ремонт Шулявського шляхопроводу триватиме не більше ніж рік – Кличко

Гордон 2
Капітальний ремонт Шулявського шляхопроводу триватиме не більше ніж рік – Кличко

Капітальний ремонт Шулявського шляхопроводу триватиме не більше ніж рік. Про це 13 липня заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє прес-служба Київської міської ради.

"Ми поставили перед собою завдання за рік повністю відремонтувати цей шляхопровід, аби ним можна було користуватися на повну потужність. Більше 1 млрд грн коштуватиме реконструкція цього мосту", – зазначив Кличко.

Мер підкреслив, що Шулявський шляхопровід – важливий об'єкт транспортної інфраструктури столиці, і його відновлення потрібно проводити якомога швидше.

Загалом у Києві капітального ремонту потребує 75 мостів, додав Кличко.

"Ми зробили обстеження штучних споруд міста. 75 мостів – в аварійному стані. Три – у передаварійному. Нам потрібні сотні мільярдів гривень, щоб відновити ледь живу інфраструктуру. І ми робимо все, аби відремонтувати всю транспортну інфраструктуру, від якої залежить життєдіяльність нашого міста", – заявив мер столиці.

27 лютого 2017 року в Києві обвалилася частина Шулявського шляхопроводу. Як повідомили в "Київавтодорі", причинами обвалення мосту стали вплив вогню і корозія бетону.

19 травня департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації вибрав проект реконструкції Шулявського шляхопроводу, розробником якого є "Київдормістпроект". Тоді вартість проекту оцінювали у 400 млн грн.

За словами Кличка, щоб реалізувати проект, необхідно знести частину корпусу заводу "Більшовик". Він додав, що розв'язку збудували у 60-х роках минулого століття і Шулявський шляхопровід давно потребував реконструкції.

Підготування до реконструкції Шулявського шляхопроводу почалося 1 травня, роботи займуть приблизно 17 місяців.

У червні 2018 року журналісти спільного проекту "Радіо Свобода" і телеканала "UA:Перший" "Схеми" заявили про непрозорість тендера на реконструкцію шляхопроводу. 3 липня заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян заявив, що відкриті торги щодо реконструкції Шулявського мосту в Києві було проведено у межах закону.