Житомир, Кагарлик, Бровари: українці дали оцінку сплеску насильства в країні.

Більшість опитаних українців вважають, що до України повернулися 1990-ті роки, коли був розгул бандитизму.

Таку думку у зв'язку зі сплеском насильства в Житомирській області, Кагарлику та Броварах висловили під час опитування, проведеного серед глядачів програми "Свобода слова Савіка Шустера".

Так, переважна більшість – 68,2% назвали ці події "поверненням 90-х". Поодинокими випадками їх вважають лише 31,8% опитаних. Всього в голосуванні взяли участь 14 186 осіб.

Також більшість опитаних відчули загрозу для себе, коли почули про зґвалтування жінки в Кагарлику. Ствердно відповіли 67,94%, іншої думки дотримуються лише 32,06%. У голосуванні взяли участь 12 672 людини.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Новини по темі

У КМДА повідомили, коли знімуть обмеження з київських пляжів.

На жодному з пляжів Києва не рекомендують купатися через відхилення від санітарних вимог.

1

Минздрав обновил список стран «красной зоны»

Министерство здравоохранения обновило список стран "красной зоны". В частности, в список попала Болгария

1

У 2019 році у Львівській області народилось 21,8 тис.

У прес-службі Головного управління статистики у Львівській області підготували статистику до Всесвітнього дня народонаселення, який відзначають 11 листопада.

1

Торік українцям частіше відмовляли у в'їзді до Шенгену.

Між 2018 і 2019 роками кількість відмов у в'їзді громадянам України в Шенгенській зоні збільшилася на 25% - з 53 185 до 66 390.Про це йдеться в третьому звіті Єврокомісії з оцінкою виконання вимог, необхідних для лібералізації візового режиму з кр...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie