Розслідування допомогло з’ясувати, скільки дітей-біженців зникли у Європі за два роки.

У Європі у період з 2018 по 2020 роки зникли 18292 дітей-біженців без супроводу дорослих, вони перебували під державною опікою. Більшість зниклих неповнолітніх прибутку з Марокко, Алжиру та Еритреї.

Про це свідчать дані спільного розслідування німецької медіакомпанії rbb, британського видання Guardian і нідерландської телерадіокомпанії VPRO.

У кількох європейських країнах розслідувачі зафіксували порушення ведення статистичних даних. Зокрема, Франція, Данія та Румунія не збирають відповідних відомостей, а уряд Болгарії не розрізняє неповнолітніх, які прибувають в країну в супроводі дорослих або без них.

Крім того, в розслідуванні також вказали на наявність недоліків в обміні відповідними даними між європейськими країнами.

У Німеччині в період 2018-2020 років надходили повідомлення про зникнення 7806 неповнолітніх без супроводу, 7082 з них знайшли. 724 неповнолітні особи без супроводу до сих пір вважаються зниклими без вести, відзначили в Федеральному управлінні кримінальної поліції Німеччини. Через прогалини в системі ведення статистики наведені дані є лише приблизними, зазначили у відомстві.

Розслідувачі вказали, що подібні недоліки у веденні статистики щодо дітей-біженців в європейських країнах створюють ризики експлуатації неповнолітніх.

В ЮНІСЕФ повідомляли, що в 2016 році в Італії знайшли майже 26 тисяч дітей-біженців без супроводу дорослих, роком раніше – 12 000 таких біженців.

У березні минулого року держави-члени ЄС оголосили про готовність ефективно захищати зовнішні кордони ЄС і заявили про неприпустимість використання Туреччиною біженців для досягнення своїх політичних цілей.

Суд Євросоюзу визнав протиправними дії Польщі, Угорщини та Чехії, які відмовилися приймати біженців під час міграційного кризи в 2015 році.

у травні минулого року на Сицилії виявили найбільшу за кілька років групу біженців.

Автор: UA.NEWS

UA.NEWS

«UA.NEWS» - усі події в Україні та світі за останній час, найголовніше, огляди, аналітика та прогнози, читати українською

https://ua.news/ua/

Новини по темі
Без суперечок не минулося. Як у Києві відзначали День перемоги над нацизмом / включення

Без суперечок не минулося. Як у Києві відзначали День перемоги над нацизмом / включення

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Її жертв вшановує Україна. Заходи відбуваються у багатьох містах. У столиці до вшанування загиблих долучилося керівництво країни та представники політичних сил. Дивіться онлайн новини, токшоу, до...

1 7

Військові США затримали судно з російською зброєю

Військові США затримали судно з російською зброєю

В Аравійському морі крейсер ВМС США затримав судно без розпізнавальних знаків. На його борту виявили російські протитанкові ракети, а також китайські штурмові гвинтівки, кулемети та гранатомети. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebo...

2 69

Виявили одне з найбільших у Європі родовищ коштовного каміння, Кордон.

Виявили одне з найбільших у Європі родовищ коштовного каміння, Кордон.

За інформацією Національної асоціації добувної промисловості, Україна посідає друге місце у світі за покладами бурштину. Проте офіційний видобуток "сонячного каменю" складає лише 5% від реальних обсягів. Читати на сайті:

Боротьба з тоталітарним минулим, або Декомунізація. Де ще в Україні ховаються радянські привиди

Боротьба з тоталітарним минулим, або Декомунізація. Де ще в Україні ховаються радянські привиди

В Україні і досі не вщухають суперечки з приводу того, як відзначати 8 і 9 травня. Але на щастя, Україна з кожним роком відходить від нав’язаних Росією наративів щодо Другої світової війни. За останніми опитуваннями, більше 40% українців вважають,...

«Дивимося, як шастають окупанти»: 9 травня в Україні.

«Дивимося, як шастають окупанти»: 9 травня в Україні.

9 травня в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у другій світовій війні 2021. В Києві під час акції біля парку Вічної Слави 9 травня одного із учасників, 16-річного місцевого жителя, притягнули до адміністративної відповідальності за дрі...

1 23

Військові ООС привітали українок з Днем матері

Військові ООС привітали українок з Днем матері

В Україні сьогодні святкують день матері. Привітали українок із цим святом і військовослужбовці операції Об'єднаних сил. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

1 6