Піар влади за гроші українців, або Політичне марнославство як гріх.

З історії.

Як відомо, християнські богослови ввели поняття "гріх як шкідлива діяльність людини". Вперше класифікував гріхи ранньовізантійський богослов Евагрій Понтійський у 4 столітті. Нині маємо у православ‘ї визначені 8 смертних гріхів: гординю, марнославство, жадібність, блуд, зажерливість, зневіра і сум; у католиків 7: гординя, жадібність, гнів, блуд, чревоугодництво, зневіра, заздрість.

Як бачимо всі християнські доктрини визначають головними смертними гріхами: марнославство або гординю!

Українська історія марнославства.

Якщо поглянути на реалії нашого політичного, релігійного, бізнесового медійного життя, то сучасна Україна веде перед по кількості бігморд, прихованої політичної та бізнес-реклами на душу населення!

Україна – єдина у світі країна, яка офіційно виділяє із бюджету гроші партіям на політичну рекламу.

У ковідно-карантинному бюджеті 2021 року депутати всіх фракцій радо вітали рішення про виділення 700 мільйонів наших гривень для реклами їхніх вождів!

На різдвяні свята по країні масово з‘явилися біг-морди очільників республіканської та обласних православних філій Московського патріархату із вітаннями. Є, на жаль, хоча й суттєво менше, рекламних звернень очільника Українського православ‘я. Як на мене, між іншим такою є і норма Закону про рекламу, то рекламувати потрібно цінності, ідеї, а не власні портрети!

І ще одна показова історія.

Фейсбук та Інстаграм заблокували частину мережі пропаганди та контрпропаганди одного колишнього Президента.

Експерти визначили, що на її утримання пішло 300 тисяч доларів! Це не перший випадок, бо вже мали приклади використання не лише олігархічних, а й бюджетних грошей на партійне утримання, які витрачалися на піар та компромат своїх опонентів у соціальних мережах!

А ще мільярди гривень сховані у бюджетах центральної та місцевої влади на піар влади. Лише на ЗМІ в інтересах Кличка у міському бюджеті 175 мільйонів?!

Депутати і чиновники ще наловчилися марнославити через бюджетні проекти. Є в бюджеті гроші на дорогу чи будівництво об‘єкту – тут тобі й реклама, що завдяки…, а якщо ще й збудували, то дуже багато реклами з подякою великому депутату чи посадовцю, братні фірми якого успішно освоїли наші гроші і ще й щось таки збудували!

Одностайна словом, марнославні Ви наші Слуги Народу за бюджетні кошти!

Висновки.

В Закон про рекламу необхідно внести зміни:

– повернути мою норму про заборону зображень та згадок прізвищ або назв партій чи організацій у соціальній рекламі;

– заборону політичної реклами окрім, чітко визначених форм та обсягів під час виборчої кампанії.

Заборонити фінансування політичної реклами у ЗМІ та соціальних мережах із коштів виділених для фінансування політичних партій (повна заборона бюджетного фінансування партій у бідній, ковідній Україні була б більш справедливою).

П.С. І мрію про країну, де вважатиметься гріхом і маразмом транслювати в новинах як політики і олігархи ходять до церкви!

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Питання передачі полонених відпрацьовано до деталей, раптова заява терористів ОРДЛО - спроба тиску на Україну.

Питання передачі полонених відпрацьовано до деталей, раптова заява терористів ОРДЛО - спроба тиску на Україну.

Голова української делегації в Тристоронній контактній групі в Мінську Леонід Кравчук пообіцяв відпрацювати питання раптової пропозиції ОРДЛО щодо повернення утримуваних осіб.

Цензор.НЕТ

Виборчі дільниці на Київщині закрилися вчасно, явка в Борисполі становить 30,15%, у Броварах - 43,02%.

Виборчі дільниці на Київщині закрилися вчасно, явка в Борисполі становить 30,15%, у Броварах - 43,02%.

Усі виборчі дільниці в Київській області закрилися о 20 годині і без грубих порушень чинного законодавства, в поліцію надійшло 82 повідомлення, пов'язані з порушенням виборчого процесу.

Цензор.НЕТ

Дружина Навального відреагувала на його затримання

Дружина Навального відреагувала на його затримання

Олексія Навального затримали 17 січня після прильоту в Москву. Його дружина Юлія заявила, що "найголовніше, що Олексій сьогодні сказав, що він не боїться. І я теж не боюся. І вас всіх закликаю не боятися". 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 2...

Мовою обслуговування споживачів в Україні є українська.

Мовою обслуговування споживачів в Україні є українська.

Мовою обслуговування споживачів в Україні є українська. Це офіційно, а як в реальності? Ми перевірили! Не забувайте: клієнта можна обслуговувати й не державною, якщо він наполягає і є прийнятна для всіх мова комунікації

1 1

ЗЕпрещенкa - Вечірній ПреЗЕдент

ЗЕпрещенкa - Вечірній ПреЗЕдент

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️ #ВечірнійпреЗЕдент

«Ні свавіллю охоронців» : протест проти охоронців саду Шевченка в Харкові.

«Ні свавіллю охоронців» : протест проти охоронців саду Шевченка в Харкові.

Проти свавілля охоронців протестували у Харкові. Попри сильний мороз на акцію зібралися кілька десятків людей. Студенти та представники громадських організацій обурені діями робітників охоронного агентства. Вони не вперше лупцюють відвідувачів міс...

Навальний повернувся до РФ, його затримали прямо в аеропорту: як зустрічали російського опозиціонера.

Навальний повернувся до РФ, його затримали прямо в аеропорту: як зустрічали російського опозиціонера.

Не встиг вийти з аеропорта, як його затримали та планують тримати під вартою до рішення суду. Олексій Навальний повернувся до Москви після 5 місяців лікування в Німеччині. Літак прямував до аеропорта "Внуково". Летовище обнесли парканом, стягнули ...

Відео затримання Навального

Відео затримання Навального

Російські правоохоронці забрали опозиціонера Олексія Навального, який повернувся до Росії. Його адвокату не дозволили піти разом з ним. Правоохоронці пояснили, що юристка уже «пройшла прикордонний контроль». Підписатись на наші канали Радіо Свобод...

1 16