УНІАН

«УНІАН» - читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

https://unian.ua/

Майже половина українців не будують жодних планів на майбутнє - опитування.

Для 55% населення основне джерело доходу - зарплата / Фото УНІАН, Олександр Прилепа

Для 55% населення основне джерело доходу - зарплата / Фото УНІАН, Олександр Прилепа

Майже половина українців не будують жодних планів на майбутнє, чверть - планує своє життя на кілька років вперед.

Про це йдеться у результатах опитування, проведеного протягом 4-9 листопада Соціологічною групою "Рейтинг", які опубліковані на їхньому сайті.

"Майже половина українців не будують ніяких планів на майбутнє. Чверть планує своє життя на кілька років вперед, близько 15% - на півроку чи рік, 13% - на кілька місяців. Будувати плани на майбутнє легше молодшим, заможнішим та мешканцям столиці", - йдеться у результатах дослідження.

Зазначається, що для 55% населення основне джерело доходу - зарплата, для 30% - пенсія. Ще 13% отримують дохід від бізнесу, 6% - соціальні виплати.

Читайте також "Українців зґвалтували російською мовою": Ніцой розповіла, чому в Україні з'явився суржик "Свій поточний рівень доходу більшість оцінили як низький (36%) або нижче середнього (36%). Як середній - 31%. Лише 8% оцінили свій дохід вище середнього чи як високий", - констатували соціологи.

При цьому чверть опитаних зазначили, що їх задовільнив би щомісячний дохід до 10 тис. грн.

Водночас стільки ж (22%) відповіли, що потребують дохід більше 30 тис. грн на місяць.

Решта озвучили проміжні суми: 14% - назвали 11-15 тис., 18% - 16-20 тис., 8% - 21-25 тис., 11% - 26-30 тис. грн.

Автори дослідження зауважили, що чим нижчий дохід, тим меншу суму опитані називають бажаною.

"Помітно менший бажаний дохід називали жінки. Зокрема, найнижчі запити у старших жінок - з них більшість влаштувала б сума до 10 тисяч. А найвищі запити до заробітку у чоловіків середнього й молодшого віку, а також у мешканців столиці", - йдеться в результатах опитування.

*** Аудиторія опитування - населення України віком від 18 років - в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність - 5 тис. респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 1,5.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський продовжує лідирувати у президентському рейтингу.

Вас також можуть зацікавити новини

Автор: Таня Поляковська

Новини по темі
Рада ще на рік продовжила закон про особливий статус Донбасу.

Рада ще на рік продовжила закон про особливий статус Донбасу.

Верховна Рада України ще на рік продовжила закон про так званий особливий статус окупованого Донбасу. Як повідомляє РБК-Україна, відповідне рішення підтримали 317 нардепів. Законопроект пропонує у статті 1 закону “Про особливий порядок місце...

Народна Правда

“Козли довба*і”: у київській школі спалахнув гучний скандал через вчителя.

“Козли довба*і”: у київській школі спалахнув гучний скандал через вчителя.

Вчитель історії та правознавства київської школи №152 потрапив у скандал. У мережі з’явилося відео того, як він спілкується з учнями, називаючи їх “довбаними козлами”, а також погрожуючи. Відповідне відео опублікували у групі ...

Народна Правда

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг народного депутата України Михайла Цимбалюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг народного депутата України Михайла Бондара Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг народного депутата України Едуарда Прощука Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

Прокуратура відкрила кримінальну справу через обстріл Станиці Луганської. Бойовики пошкодили залізничне ДЕПО, 4 будівлі підприємства та 1 житловий будинок. Залізничники досі оговтуються від пережитого. Читати на сайті:

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг народного депутата України Дмитра Костюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч,  Ілля Кива

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч, Ілля Кива

Брифінг народних депутатів України Анатолія Бурміча та Іллі Киви Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: