Дарниця приєдналася до Спілки українських підприємців.

Фото: apteka.ua

Фото: apteka.ua

Фармацевтична компанія "Дарниця" стала членом Спілки українських підприємців (СУП) - найбільшої бізнес-асоціації незалежних українських підприємців. Про це заявив голова ради директорів Darnitsa Group Дмитро Шимків, повідомляє прес-служба компанії.

Він наголосив, що співпраця "Дарниці" і Спілки українських підприємців дозволить ефективно протистояти викликами, що стримують розвиток фармацевтичного ринку, і пришвидшити позитивні зміни.

Для цього, за його словами, будуть задіяні професійні напрацювання компанії, які за допомогою Спілки і в тісній співпраці з законодавцями повинні забезпечити прозорість і рівні правила конкуренції для усіх учасників. А це, у свою чергу, сприятиме покращенню позицій українських фармвиробників на світових ринках.

"Компанія націлена на ефективну роботу з виявлення та усунення бар’єрів, що стримують розвиток ринку лікарських засобів", - наголосив Шимків.

“Ми раді, що об’єднуємо все більше прозорих та інноваційних українських компаній у СУП. Саме з такими досвідченими лідерами, як “Дарниця”, можемо якісно і системно працювати над втіленням позитивних законодавчих змін у галузі спільно з іншими учасниками Комітету з охорони здоров’я СУП. Тож готові до плідної співпраці”, - прокоментувала виконавча директорка Спілки українських підприємців Катерина Глазкова.

Нагадаємо, раніше "Дарниця" приєдналася до Української асоціації бізнесу і торгівлі, яка, маючи постійне представництво в Євросоюзі, офіційно уповноважена представляти інтереси українських компаній-експортерів в європейській спільноті.

Також на початку 2021 року фармкомпанія стала членом найбільшої світової організації фахівців з регулювання в сфері охорони здоров'я і супутніх товарів The Regulatory Affairs Professionals Society (RAPS). Штаб-квартира RAPS розташована в США близько Вашингтона з відділеннями та філіями по всьому світу.

Спілка українських підприємців - це найбільша бізнес-асоціація незалежних українських підприємців, яка створена за межами політичних інтересів з метою захисту інтересів підприємців та формування сприятливого бізнес-середовища в Україні. Членами СУП є понад 800 компаній різного розміру бізнесу з усіх регіонів України, головною метою яких є популяризація підприємницької діяльності та покращення бізнес-клімату в країні.

Фармацевтична компанія "Дарниця" заснована в 1930 році. З 1998 року є лідером в Україні за обсягом виробництва ліків у натуральному вираженні. Місія компанії - допомагати медичним працівникам та пацієнтам покращувати якість життя завдяки науці, інноваціям та доступності кожному. Портфоліо компанії включає 210 брендів лікарських засобів. Стратегічні напрямки розвитку портфеля - кардіологія, неврологія та психічне здоров’я, а також вирішення проблем болю. Продукція Дарниці експортується в 15 країн світу. Бенефіціари компанії - сім'я Загорій.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Іван Бойко

УНІАН

«УНІАН» - читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

https://unian.ua/

Новини по темі
Гривня зміцнилася: Фурса спрогнозував курс валют

Гривня зміцнилася: Фурса спрогнозував курс валют

Українська гривня зміцнює свої позиції на валютному ринку. Цьому сприяє значне покращення платіжного балансу, яке стало можливим на фоні сприятливих фінансових умов. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter...

1

Під Одесою спалахнула масштабна пожежа на складі

Під Одесою спалахнула масштабна пожежа на складі

У селі Дачне, що на Одещині, 1 серпня спалахнула величезна пожежа у триповерховій складській будівлі. Наразі пожежники намагаються погасити вогонь. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter ...

Юлія Левченко на Олімпіаді-2020: які шанси отримати перемогу.

Юлія Левченко на Олімпіаді-2020: які шанси отримати перемогу.

23-річна Юлія Левченко має шанси вибороти перемогу на Олімпіаді-2020 для збірної у стрибках у висотку. За свою кар’єру на міжнародній арені легкоатлетка тричі була золотою призеркою, двічі срібною та бронзовою. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 2...

Новиняки про рибиняки, модний треш у Раді та битва сатириків -​@Процишин Офіційний  у Легко-шоу №3.

Новиняки про рибиняки, модний треш у Раді та битва сатириків -​@Процишин Офіційний у Легко-шоу №3.

Друзі та подруги, вітаємо вас на другому випуску Легко-шоу! Сьогодні в нашому літньому (для когось, можливо, – передвіпустковому меню) – жодного Киви або Тищенка, хіба трохи Мендель. Замість них поговоримо про рибалку й закуску, а Марина Данилюк-Я...

Олімпійська надія України: чи встановить Ярослава Магучіх рекорд та виграє золоту медаль.

Олімпійська надія України: чи встановить Ярослава Магучіх рекорд та виграє золоту медаль.

Збірна України поки без золотих медалей на Олімпіаді-2020. Однією з тих, хто може поповнити нашу скарбничку золотою нагородою, є стрибунка у висоту Ярослава Магучіх. Окрім золотої медалі, вона може встановити світовий рекорд. Читати на сайті:

1

Ціна на газ в Україні може знизитися за однієї умови.

Ціна на газ в Україні може знизитися за однієї умови.

Ціна на газ може бути знижена в тому випадку, якщо Україна перестане імпортувати газ. Про це сказав Юрій Вітренко. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –