Море кусається, плавають фекалії, а народу – валом: туристи поскаржилися на зіпсований відпочинок в Кирилівці.

У розпал курортного сезону в селищі Кирилівка туристи скаржаться на брудне море з сотнями медуз. Відпочивальники не хочуть плавати поряд з фекаліями і мертвими тваринами.

OBOZREVATEL зібрав свіжі фото і відео відгуки з Азовського моря. У воду неможливо зайти, адже отрута медуз сильно пече й залишає опіки на тілі.

У лыпни Азовське море стало мутного коричневого кольору, тому величезних медуз у воді не видно. Туристи відпочивають на Центральному пляжі, де гниють сотні мертвих морських мешканців і стоїть різкий запах.

У Кирилівці на пляжі цвинтар медуз

Туристи прогулювалися узбережжям і побачили, як повз пробливають фекалії. Такий інцидент в Кирилівці траплявся неодноразово.

У центрі селища натовпи людей, на паркінгу стоять десятки туристичних автобусів. Навіть в обідній час на пляжі немає вільних місць.

У годину пік на центральному пляжі немає вільних місць

Батьки не наважуються пускати дітей купатися в море, адже там плавають величезні медузи, які жалять. Дорослі й малюки отримують опіки.

Відпочивальники зареклися, що більше ніколи в житті не поїдуть відпочивати в Кирилівку. Діти не витримують нашестя морських бліх, сонечок, медуз та комарів, тому просять їхати додому.

Туристи розчаровані відпочинком в Кирилівці

Раніше OBOZREVATEL показував:

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

За даними Міністерства охорони здоров'я, Київ відповідає вже помаранчевому рівню епіднебезпеки. Водночас міська влада наразі не планує ще більше посилювати карантинні обмеження. Читати на сайті:

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

В России избран новый состав Думы. Он будет несколько отличаться от старого – одни бездельники и дармоеды уйдут из так называемого парламента, а другие, наоборот, придут – но суть от этого не изменится. Читати на сайті:

1

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання 6 сесії ІХ скликання Верховної Ради України. Засідання розпочалося «годиною запитань до Уряду» щодо тарифів і цін на комунальні послуги для населення України та надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам для наданн...

Брифінг 24.09.2021  «Слуга Народу»

Брифінг 24.09.2021 «Слуга Народу»

Брифінг народних депутатів україни представників депутатської фракції "Слуга Народу".

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Раніше лише в цирку можна було побачити пелікана, який жонглює та розуміє людську мову. Нині ж такий чудоптах живе в одному із приватних будинків Вінниці, як свійська птиця. Читати на сайті:

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Юні блогери-початківці, які спалюють прапори, а потім слізно вибачаються, нищать чуже майно без тіні сумніву, та п'яні майбутні прокурорки, які відмовляються платити за таксі – це все персонажі традиційної рубрики "Невменяшки" на стрімі "Без цензу...