У зоні АТО провели танковий іспит, - Міноборони. ФОТОрепортаж

Цензор.НЕТ 5
У зоні АТО провели танковий іспит, - Міноборони. ФОТОрепортаж

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони України.

"Ми вчимо особовий склад, як треба воювати, і використовуємо для цього наш досвід ведення бойових дій в районі АТО. Спочатку теорія, адже без неї нікуди, потім основне навантаження під час навчання робимо на практиці. Майбутніх командирів танкових екіпажів ми відбирали із танкістів, які вже мають досвід на посадах навідників-операторів, механіків-водіїв та інших. Всі вони пройшли повний вишкіл, освоїли навчальну програму, відточили свої дії на практиці, і певний відсоток із них ми вже відсіяли. До складання іспиту допустили лише найкращих", - зазначив заступник командира танкової бригади Герой України підполковник Євген Межевікін.

За час підготовки військовослужбовці вже відпрацювали стрільбу прямим наведенням штатним снарядом із місця та в русі, ведення оборонного бою, тренування техніки парного виходу машин із бою під ворожим обстрілом, виклик вогневої підтримки, водіння бойових машин, визначення відстані та розпізнавання цілі, організацію взаємодії підрозділів у мінливій ситуації бою.

"Молоді танкісти у своїх діях спочатку робили помилки, тому повторювали елементи до автоматизму. На комплексному іспиті особовий склад робив це вже на залік і показав психологічну стресостійкість та загартованість, без якої у сучасній "гібридній" війні не перемогти", - сказали у мобільній прес-групі ОТУ "Донецьк".

У зоні АТО провели танковий іспит, - Міноборони 01

У зоні АТО провели танковий іспит, - Міноборони 02

У зоні АТО провели танковий іспит, - Міноборони 03

У зоні АТО провели танковий іспит, - Міноборони 04

У зоні АТО провели танковий іспит, - Міноборони 05

У зоні АТО провели танковий іспит, - Міноборони 06

У зоні АТО провели танковий іспит, - Міноборони 07

У зоні АТО провели танковий іспит, - Міноборони 08

Источник: https://ua.censor.net.ua/p3044267