12 тисяч євро потрібні на операцію для Владиславчика.

Дитину будуть оперувати в Сербії

3-річний Кукурік Владислав потребує дороговартісного оперативного втручання, яке наблизити малечу до нормального життя. Адже поки малюк немає повноцінного дитинства як його ровесники.

Хлопчик народився з множинними вродженими вадами розвитку сечової системи і кишківника. Першу ж операцію Владику провели вже на другу добу життя. А потім було ще 6 оперативних втручання.

«Найбільше клопоту виникає із рецедивувальною інфекцією сечових шляхів (синегнійна паличка, цитробактер та ін.), оскільки в організмі перебуває інородне тіло (трубочка в сечовому міхурі - цистостома) , ми вимушені постійно приймати антибіотики для недопущення запального процесу нирок. Складність у тому, що бактерії виробляють стійкість до антибіотиків, і, на сьогодні, залишився лише 1 антибіотик, який ще приборкує на короткий час інфекцію. Окрім вищезазначеного, нам протипоказане вакцинування, і для безпеки Влада ми вимушені обмежувати спілкування з іншими дітьми, що не сприяє повноцінному розвитку дитини», - розповідає мама хлопчика.

Хлопчику необхідна пряма пластика на відновлення структури уретри, оскільки після закриття нориці під час 2 операції пішло ускладнення - уретра зрослася. "Рубцевий стеноз уретри, тобто припинив пісяти і вимушені були поставити трубочку напряму у сечовий міхур, яка стоїть вже 2,5 року, для відходу сечі з організму", - каже мама.

Допомогти дитині можуть у Сербії, професор, який спеціалізується на саме таких проблемах у дітей. Навіть призначено дату операції в листопаді. Тепер батьки шукають всі можливі шляхи, щоб зібрати необхідні 12 тисяч євро на потрібну операцію.

Реквізити для допомоги:

Номер рахунку мами: картка ПриватБанку 5168 7427 1611 2127 Кукурік Наталія.

Новини по темі

Ірина благає про негайну допомогу

Жінці потрібні кошти на лікування.

Саша з Луганщини потребує постійної реабілітація

Мама хлопчика ніяк не може справитись з оплатою за лікування сина.

1

Руслан дуже сподіваються на допомогу добрих людей

У хлопчика є вади зі здоров’ям, які можна буде виправити після встановлення діагнозу.

Дворічний Ярославчик потребує жертовної допомоги

Кожна реабілітація хлопчика коштує більше 16 тисяч гривень.

Маленька Злата потребує термінової допомоги

Дівчинку рятують турецькі лікарі

2 282

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie