В Львівській академії мистецтв презентували каталог мистецьких подій до п’ятиріччя галереї.

Цього тижня в галереї Львівської національної академії мистецтв презентували каталог до п’ятиріччя діяльності молодіжного арт-простору.

У виданні представили всі мистецькі події галереї ЛНАМ за період з 2015 року до сьогодні. Каталог видали двома мовами. Також його можна переглянути в розширеній версії на сайті ЛНАМ. Проєкт реалізований за підтримки Українського культурного фонду.

Двомовний каталог обсягом 142 сторінки, має розширену інтерактивну онлайн версію із детальними фотозвітами, відгуками та рефлексіями мистецтвознавців. Переглянути її можна на офіційному сайті ЛНАМ. Кожна виставка в каталозі містить QR-код, який скеровує на детальний фотозвіт на сайті.

Як зазначають організатори: «Каталог став для нас певною відправною точкою для розвитку комплексного комунікаційного проєкту. Ми працюємо насамперед над промоцією як нашої галереї, так і молодого мистецтва й фахової мистецької освіти загалом».

«Каталог «5 років галереї ЛНАМ» це фіксація п’ятирічної діяльності нашого арт-простору. Цей час був сповнений яскравими подіями та проектами, які вже зайняли своє місце в хронології мистецькому життя Львова і заслуговують увійти в історію», – додають співкуратори проекту.

«Комунікаційна кампанія галереї ЛНАМ» – проєкт, що отримав підтримку Українського культурного фонду та приурочений до 5-тиріччя діяльності галереї. На меті проєкту посилити просвітницьку функцію галереї ЛНАМ, суттєво розширити кола аудиторій та популяризувати професійне молоде мистецтво.

Нагадуємо, що галерея ЛНАМ – некомерційний арт-простір при ЗВО для підтримки творчих ініціатив молоді, який провадить активну та неперервну діяльність протягом останніх 5 років.

У зв’язку із карантинними обмеженнями, презентація відбулась у закритому форматі. Мистецькі інституції України можуть отримати безкоштовну копію каталогу. Для цього слід звернутись зі запитом на пошту gallery@lnam.edu.ua .

Новини по темі

Усе життя писав одну книгу - Жадан про останнього українського футуриста.

П'ять книжок презентував письменник Сергій Жадан на Міжнародному поетичному фестивалі Meridian Czernowitz."Попри карантин, пандемію і тривалу самоізоляцію, цього року вийшло багато новинок, до яких так чи інакше маю стосунок, - каже Жадан. - Іноді...

1

Катинь: злочини Сталіна і Путіна проти Польщі – «Машина часу» (Відео).

Дивіться у неділю, 20 вересня, о 21:00

1

Нові ведучі, новий формат: на «5 каналі» стартує тижневий марафон «Ре:візія країни» – про що він (Відео).

Колектив каналу переконаний: настав час для великої розмови про те, що довкола кожного з нас

1 40

У Жовкві відбувся українсько-польський форум присвячений культурній спадщині.

Начальник управління туризму на курортів Львівської ОДА Наталя Табака виступила на Українсько-Польському Форумі «Культурна спадщина – джерело енергії для творчості та інновацій», який відбувався у місті Жовква з 16 по 18 вересня. Про це інформує п...

1

«Українці»: заборонені, вилучені, засекречені

Перший і останній досвід СРСР видати книгу з історії України та українців.

12 76

Реперку Alyona Alyona номіновано на музичну премію Європейського Союзу.

Артистка має змогу поборотися за перемогу з 16 найкращими молодими артистами Європи та отримати 10 000 євро

2 1

Поет хоче одружитися, щоб написати великий український роман.

За три весняні місяці Андрій Любка написав "малий український роман", скорочено МУР."Я ще ніколи так швидко й легко не писав, - каже письменник під час презентації твору на Міжнародному поетичному фестивалі Meridian Czernowitz. - Коли скасувалися ...

1

Сенцов презентував двотомник про голодування і життя в російській в'язниці – сюжет (Відео).

Щоденники голодування видавництво не редагувало

Кабмін вніс зміни стосовно правил проведення концертів під час карантину.

Музична індустрія отримала можливість працювати в умовах карантинних обмежень

1

Оксані Забужко – 60: найяскравіші цитати письменниці про Україну, Росію, війну і кохання.

Українська письменниця і поетеса Оксана Забужко 19 вересня відзначає день народження. Їй виповнюється 60 років

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie