Гончарук у Лондоні пообіцяв не допустити повернення ПриватБанку Коломойському.

"У нас є дуже чітке розуміння - у мене, у президента, уряду, - що справа ПриватБанку є показовою для всього світу. Тому, звісно, ми стоїмо на тому, що ні цей банк, ні кошти з нього не повинні бути повернуті попереднім акціонерам", - сказав Гончарук, передає LB.ua.

Прем'єр заявив, що в Кабміні "готові до будь-якого розвитку подій" у судових розглядах з Коломойським.

"Уряд України, команда президента робитиме все від нас залежне, щоб цей приклад став сигналом того, що в Україні все змінилося", - зазначив Гончарук.

Він сказав, що олігархи голосно говорять у ЗМІ, але це "тільки показує те, що вони хочуть здаватися впливовими, а насправді їхній вплив зменшується".

Нагадаємо, що 4 листопада Північний апеляційний госпсуд задовольнив позов ТОВ "Тех-Трейд-Інвест" до "ПриватБанку", ТОВ "Парктур", ТОВ "Скорзонера", ТОВ "Шелта", ТОВ "Аспект" та визнав недійсними деякі положення низки кредитних договорів, укладених між "ПриватБанком" і відповідачами.

Новини по темі

САП готова скласти обвинувачення у справі про розкрадання $20 млн з Ощадбанку.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура ухвалила рішення про достатність доказів для складання обвинувального акта у справі щодо заволодіння 20 млн доларів Ощадбанку.

2

Куди і як часто подорожують українці (опитування)

Кількість внутрішніх подорожей Україною зменшилась: цьогоріч цей показник знизився до 56%.

3

Влада повинна знайти компроміс з бізнесом щодо реструктуризації «зеленого» тарифу.

Ретроспективне зниження "зеленого" тарифу в односторонньому порядку з боку держави негативно вплине на інвестиційний клімат в Україні - потрібно знайти компроміс з бізнесом. Про це заявив керуючий партнер Capital Times Ерік Найман.

3

Нацкомiciя з тарифiв запропонувала свiй варiант ставок «зеленого» тарифу.

НКРЕКП не пiдтримує прописаний у законопроєктi №2543 сценарій реструктуризації "зеленого" тарифу та запропонує свiй варiант ставок "зеленого" тарифу.

2

МВФ не зміг назвати дату ради директорів для затвердження нової програми для України.

Дата засідання ради директорів Міжнародного валютного фонду для затвердження нової трирічної програми EFF для України на $5,5 млрд поки що невідома, проте в кожному разі цьому має передувати виконання Києвом попередніх умов (prior actions).

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie