Доходи Зеленського і його родини 2019 року склали понад 28 млн грн – декларація.

Президент України Володимир Зеленський оприлюднив декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік, повідомляє його пресслужба. Згідно з декларацією, доходи Зеленського і членів його родини у 2019 році склали понад 28,6 мільйона гривень.

«Родина Зеленських сплатила до бюджету податки на суму 3 мільйони 600 тисяч гривень. З травня 2019 року Володимир Зеленський не займається підприємницькою діяльністю й отримує заробітну плату виключно в Державному управлінні справами. Сума одержаної главою держави зарплати з травня по грудень 2019 року склала 208 787 грн», – йдеться в повідомленні.

Як вказують у пресслужбі президента, у звітному періоді зафіксоване зростання заробітної плати дружини і зменшення зарплати і доходів від підприємницької діяльності Володимира Зеленського.

«Зокрема, у 2019 році родина президента отримала кошти в рахунок погашення вартості облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) загальною сумою 5,1 млн грн та здійснила витрати на придбання ОВДП в сумі 5,2 млн грн. Володимир Зеленський задекларував 4 мільйони 423 тисячі гривень, отримані від продажу нерухомого майна в Києві, на вулиці Великій Васильківській, що належало його дружині. Крім того, родина президента здійснила продаж корпоративних прав усіх 12 українських підприємств родині Сергія Шефіра на суму 246 тисяч 144 гривні», – йдеться в повідомленні.

У пресслужбі наголошують, що Зеленський навесні 2019 року позбувся акцій компанії Green Family LTD, а також усіх чотирьох торгових марок, які були зареєстровані у Росії, а також позбувся корпоративних прав у іноземних компаніях Vilhar Holdings Limited і Aldorante Limited.

«Зеленський і надалі залишається власником великої кількості торгових марок. Так, у 2019 році були зареєстровані дві торгові марки «Слуга народу» на його ім’я. Компанія PricewaterhouseCoopers провела у 2019 році оцінку декількох торгових марок. За даними відповідного звіту, вартість торгової марки «Вечірній квартал» становить 45 мільйонів 810 тисяч гривень. Вартість торгової марки «Розсміши коміка», яка також була оцінена цією компанією Великої четвірки, склала 14 мільйонів 650 тисяч гривень. На підставі зробленої оцінки Зеленський отримав роялті від використання торгових марок у сумі 5 мільйонів 48 тисяч гривень, тому його доходи у порівнянні з попереднім роком зросли», – пояснили у пресслужбі президента.

Також родина Зеленських отримала 3 мільйони 200 тисяч гривень за надання в оренду квартири на території Великої Британії.

Володимир Зеленський витратив у 2019 році 11 мільйонів 500 тисяч гривень як внесок до виборчого фонду кандидата в президенти України. На оплату консультативних послуг компанії PricewaterhouseCoopers витрачено 567 тисяч 875 гривень.

«Поїздка Володимира Зеленського до Султанату Оман оплачувалася коштом дружини президента Олени Зеленської. Згідно із законодавством, видатки та правочини членів родини не декларуються», – йдеться в повідомленні.

У квітні у Національному агентстві із запобігання корупції заявили, що президент Володимир Зеленський має право не декларувати витрати на візит в Оман, і, згідно з наявними у НАЗК документами, нічого не порушував.

Новини по темі

Українці біля парламенту Італії вимагали справедливого суду для солдата Марківа.

У Римі біля стін італійського парламенту 13 липня відбулася акція з вимогою справедливого судового процесу на стадії апеляції для українського військового Віталія Марківа, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.Серед учасників – кілька десятків пре...

1

«КримSOS» закликав МЗС зреагувати на заборону Росії кримчанам перетинати адмінкордон понад один раз.

Громадянська ініціатива КримSOS спрямувала на ім’я міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби заяву з проханням зреагувати на незаконне обмеження Росією права жителів Криму на вільний перетин адміністративного кордону між Херсонською областю...

1

У Маріуполі запустили будівництво станції питної води – посол Франції.

У Маріуполі за підтримки посольства Франції почали будувати станцію питної води, повідомив голова посольства Етьєн де Понсен.Він зазначив, що запуск будівництва відбувся за участі міністра реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексі...

1

«Це не темники»: у «Слузі народу» пояснили розсилку депутатам тез перед річницею монобільшості.

Заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук у коментарі Радіо Свобода пояснила, що саме за інформацію розіслали депутатам цієї політичної сили напередодні річниці монобільшості. «Це не темники. Це саме меседжі, аналітика. Фракція має ...

2 2

Прикордонники заборонили в’їзд в Україну російському актору, який відвідував Крим після анексії – ДПСУ.

Російському актору, який зіграв одну з головних ролей у знятому зокрема на території окупованого Кримського півострова фільмі «Балканський кордон» (2019 рік), затримали в аеропорту «Бориспіль» у Києві, заборонили в’їзд в Україну на три роки. Про ц...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie