Милованов озвучив фактори спаду економіки

У грудні 2019 року зростання ВВП склало всього 1,5%.

Причинами уповільнення темпів зростання економіки в четвертому кварталі 2019 року стало кілька факторів, один з яких - нетипові терміни збору врожаю. Про це в п'ятницю, 14 лютого, заявив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов на своїй сторінці в Facebook.

"Причин декілька. Не зовсім типові терміни збору врожаю зернових та інших культур. Зниження обсягів випуску промисловості в четвертому кварталі", – написав Милованов.

Він пояснив, що останнє сталося через негативні тенденції на зовнішніх ринках, протекціоністські заходи у торгівлі з боку США, проблеми з логістикою і теплі погодні умови.

Милованов зазначив, що в минулому році промислові підприємства масово проводили модернізацію.

Серед позитивних тенденцій в економіці Милованов зазначив зростання фармацевтичного виробництва на 5,1%, на 3,3 - хімічного та на 4,3% - зросло виробництво комп'ютерів та іншої техніки.

У січні поточного року металургійна галузь досить впевнено відновила обсяги випуску - порівняно з груднем 2019 року зросли обсяги - на 29,4%, сталі - на 14,6% і чавуну - на 4,9%.

Крім того, за даними Державної адміністрації морських портів січня 2020 року перевалка вантажів в морських портах істотно збільшилася - на 20,5% порівняно з січнем минулого року.

Читайте також: Економіка України від агресії РФ втратила до $ 150 млрд – Мілованов

Відзначимо, за даними Держстату, зростання економіки в грудні 2019 року склало 1,5%.

Новини по темі

Дубілет морочить голову мудрому народу

Розкрилася небезпека платформи для бізнесменів "Дія.Бізнес"

4 1

В Україні запускають «Дія.Бізнес» : розкрилася небезпека

Рева вказав на план Дубілета

8 3

Нижче мінімуму: українців попередили про зниження розміру пенсій.

Пенсії 82,7% пенсіонерів в Україні знаходяться нижче фактичного прожиткового мінімуму. За словами першого заступника міністра соцполітики Наталії Ненюченко, розмір пенсій може ще більше впасти, якщо в Україні не знизять рівень тіньової зайнятості ...

1

Робота у держсекторі: які зарплати обіцяють

У державному секторі можливо отримувати конкурентну заробітну плату.Є вакансії з оплатою понад 30 000 грн. Крім гарної зарплати, робота в держсекторі - можливість отримати досвід, пише The Point.Керівник експертної групи з аналітики директорату ст...

2

Милованов дав прогноз щодо зростання ВВП України в 2020 році.

Міністр очікує гарних показників.

1 19

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie