ЄС може продовжити обмеження на в'їзд до 15 травня

ЄС може продовжити заборону на в'їзд громадянам третіх країн до 15 травня - ЄС може продовжити обмеження на в'їзд до 15 травня

ЄС може продовжити заборону на в'їзд громадянам третіх країн до 15 травня

Фото: Reuters

Заборона на в’їзд у зону ЄС, а також в Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію була ухвалена в середині березня терміном на місяць

Виконавчий орган ЄС, Європейська комісія, закликала держави-члени зберегти заборону на поїздки без вагомих причин всередині Шенгенської зони до 15 травня, щоб уповільнити епідемію коронавірусу.

Про це повідомляється на сайті Єврокомісії.

«Відповідне рішення кожна країна ЄС має право ухвалювати сама. Водночас досвід показує, що такі заходи стають ефективними, якщо всі країни діють узгоджено на зовнішніх кордонах Євросоюзу», - йдеться в заяві Єврокомісії.

На думку відомства, 30 днів недостатньо для ефективної боротьби з пандемією коронавірусу в Європі.

«Всі держави-члени успішно впровадили заходи соціального дистанціювання, щоб обмежити соціальну взаємодію і уповільнити поширення вірусу», – заявив віцепрезидент Європейської комісії Маргарітіс Шінас.

Він додав, що обмеження на поїздки без поважних причин з третіх країн у ЄС доповнили ці заходи на зовнішніх кордонах ЄС.

Заборона на в’їзд у зону ЄС, а також в Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію була ухвалена в середині березня терміном на місяць.

Обмеження не зачіпають громадян ЄС, які повертаються додому, членів сімей громадян ЄС, транзитних пасажирів, дипломатів, працівників охорони здоров’я, тих, хто подорожує у термінових сімейних обставинах тощо.

Європейський центр з профілактики та контролю захворювань заявив, що немає ніяких ознак того, що пандемія коронавірусу досягла свого піку в Європі.

Новини по темі

Кожна шоста молода людина у світі залишилася без роботи через COVID-19.

Кожен з шести молодих людей до 29 років у світі припинив роботу з початку пандемії COVID-19. При цьому ті, хто залишаються зайнятими, скоротили свій робочий час на 23%.

Цукерберг пояснив, чому Facebook не видалив пост Трампа щодо подій у Міннеаполісі.

Facebook залишив пост Дональда Трампа про застосування армії проти мітингувальників, бо «це було попередження про дії держави»

1

Історичний запуск космічного корабля Dragon Crew з астронавтами NASA.

Політ є частиною другого етапу програми NASA і компанії Ілона Маска SpaceX

1

У Білорусі коронавірусом заразилися вже 41 658 осіб.

За останню добу зареєстровано 894 випадки зараження

1

ЄС закликає Трампа переглянути рішення про розрив відносин з ВООЗ.

Європейський союз закликав президента США Дональда Трампа переглянути своє рішення про розрив відносин зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie