Світовий банк готовий підтримати Україну у реструктуризації вугільної промисловості.

Українська правда

Українська правда - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Світовий банк за сприяння Європейської комісії готовий надати Україні підтримку в пом'якшенні соціальних і екологічних наслідків на шляху реструктуризації вугільної промисловості та переходу до зеленої економіки.

Про це повідомила прес-служба Міністерства енергетики та захисту довкілля.

"Світові тенденції скорочення вуглевидобутку потребують комплексних і орієнтованих на громади та конкретних людей програм щодо переорієнтації регіонів вуглевидобутку та суміжних виробництв на інші види економічної діяльності", - зазначено в повідомленні Мінекоенерго.

У відомстві також додали, що, за словами представників СБ і ЄК, платформа Єврокомісії "Трансформація вугільних регіонів" може стати для України на перехідному етапі інструментом для реалізації проектів, що зменшують залежність від вугільної промисловості.

Нагадуємо :

У 2050 році Україна може повністю відмовитися від вугільної енергетики, а частка відновлюваних джерел енергії складе 70%.

Уряд Німеччини заплатить компенсацію в розмірі близько 40 мільярдів євро регіонам та компаніям в рамках планів припинити використання бурого вугілля в електростанціях до 2038 року.

Європейський банк реконструкції і розвитку(ЄБРР)в 2019 році в рамках 51 проєкту в державному і приватному секторах України інвестував 1,1 мільярд євро, більше половини від цих коштів були спрямовані на проекти з еко-складової.

Новини по темі

Квартальний збиток «Газпрому» перевищив 3 мільярди доларів.

Чистий збиток російського газового монополіста "Газпром" в третьому кварталі 2020 року становив 251,3 мільярда рублів(близько 3,3 мільярда доларів), в той час як за аналогічний період 2019 року прибуток компанії становив 211,79 мільярда рублів.

Лідерка Шотландії не виключила судовий позов, якщо Лондон заблокує новий референдум.

Перший міністр Шотландії Нікола Стерджен дала зрозуміти, що може звернутися до суду за дозволом провести новий референдум про незалежність, якщо Лондон спробує його заблокувати.

1 1

Актора Єфремова перевели з СІЗО в колонію: там зможе шити або пекти.

Російського актора Михайла Єфремова перевели з СІЗО до виправної колонії для відбування покарання після 20-денного карантину в ізоляторі.

1

Штат Аризона підтвердив перемогу Байдена на виборах президента.

Влада штату Аризона в понеділок офіційно затвердила результати виборів президента США, згідно з якими перемогу в штаті здобув кандидат від Демократичної партії Джо Байден.

Зеленський пропонує відмовитися від баталій про Україну заради дітей.

У 29 річницю референдуму за проголошення незалежності України президент Володимир Зеленський закликав не мірятися любов'ю до батьківщини, а захищати її і робити сильнішою.

1

Завод Пінчука почав постачати колеса для німецьких високошвидкісних поїздів.

Українська промислова компанія "Інтерпайп" здійснила першу поставку пасажирських залізничних коліс для високошвидкісних поїздів національного німецького залізничного оператора - компанії Deutsche Bahn.

1 3

Архітектори з Австрії будують театр в окупованому Севастополі, Україна готує санкції.

Австрійське архітектурне бюро "Coop Himmelblau" бере участь у флагманському проєкті Владіміра Путіна в Криму – спорудженні оперного театру в окупованому Севастополі.

1 3

Посол України розчарований Бундестагом: легковажать Голодомором.

Посол України в Німеччині Андрій Мельник піддав критиці зволікання Бундестагу із визнанням Голодомору геноцидом українців.

1 6

COVID в Україні: 12,6 тисяч нових хворих і понад 10 тисяч одужань за добу.

В останній день осені, 30 листопада, в Україні діагноз COVID-19 підтвердили 12 498 осіб, госпіталізували 1 470  хворих, помер 221 пацієнт, одужали 10 023 особи.

1 3

Головні новини понеділка і ночі: рішення ЄСПЛ щодо України, союз «колишніх».

ЄСПЛ ухвалив рішення, що затягує суперечку з РФ щодо Донбасу, але підвищує шанси України, Клімкін, Данилюк і Рябошапка створили "платформу", щоб подолати кризи в Україні, — актуальні новини 30 листопада.

1 3