В Україні цьогоріч зросла кількість рейдерських атак.

В Україні в 2021 році зросла кількість рейдерських атак. З початку року зафіксували 466 подібних інцидентів.

Про це повідомляє OpenDataBot.

З кінця весни загальна динаміка не змінилася: зараз в Україні щодня відбувається як мінімум по два рейдерських захоплення. Щорічно в країні фіксують все більше порушень.

З 2015 року кількість подібних інцидентів збільшилася в 3 рази. У 2015 році було зафіксовано лише 290 справ по рейдерству а в 2020 – вже 849, зараз тенденція на збільшення зберігається.

Найчастіше в суді розглядаються справи про рейдерство, що стосуються статті 205 Кримінального кодексу. Серед порушень – підробка документів, що надаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та СПД.

З 348 справ 2021 року про підробку документів до суду направлено 169. Справи, пов’язані з 206 статтею – протидія господарській діяльності та протиправне заволодіння майном – в суд майже не доходять. З 118 справ до суду направили тільки три.

Раніше в Одесі невідомі здійснили спробу рейдерського захоплення території Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. Сьогодні вранці в студмістечко в’їхали бульдозер і екскаватор, зламавши там паркан.

Нацполіція викрила злочинне угруповання рейдерів, які захоплювали сільськогосподарські підприємства та їх техніку. Бандити нанесли фермерам більш 200 млн грн збитків.

На Дніпропетровщині поліція затримала банду рейдерів, які тероризували і захоплювали майно фермерів. Керував злочинною організацією 48-річний киянин.

Автор: UA.NEWS

UA.NEWS

«UA.NEWS» - усі події в Україні та світі за останній час, найголовніше, огляди, аналітика та прогнози, читати українською

https://ua.news/ua/

Новини по темі
Україна здобула перше  «срібло» , точно буде медаль у боксі.

Україна здобула перше «срібло» , точно буде медаль у боксі.

Спека не завадила українському плавцю Михайлу Романчуку вибороти срібну медаль. Це перше срібло України на Олімпіаді-2020. Спортсмен проплив 1500 метрів вільним стилем і поступився американцю лише на 66 мілісекунд. Також в українців є успіхи в бок...

Українські переможці міжнародних олімпіад можуть залишитися без премії від президента.

Українські переможці міжнародних олімпіад можуть залишитися без премії від президента.

6 місце серед 107 команд світу. Українські старшокласники гідно показали себе на міжнародних олімпіадах із математики, фізики та інформатики. За юних хіміків ще тримаємо кулаки - конкурс закінчиться в перших числах серпня. Попри це ми вже маємо 6 ...

Канадские зарисовки и козлы на крыше 010821

Канадские зарисовки и козлы на крыше 010821

Все ролики о стройке

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку.

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку.

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку. Також внаслідок зливи потрощило авто, дерева попадали на дорогу, проте станом на зараз ускладнень у русі немає. Відео із соцмереж.

1

Боротьба з амброзією. У Дніпрі тестують новітню речовину

Боротьба з амброзією. У Дніпрі тестують новітню речовину

Період алергій - уже за кілька тижнів. Алергенний бур’ян - амброзія от-от має розквітнути. У Дніпрі місцева влада оголосила війну диким кущам. І замість традиційно вирізати їх - спробували рослину труїти спеціальними хімікатами. Скільки це коштує ...

Шевченко йде з посади тренера збірної України

Шевченко йде з посади тренера збірної України

Андрій Шевченко йде з посади тренера збірної України з футболу – закінчився контракт. Він був наставником команди впродовж 5 років. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Tel...

1 1