З Києва до Баку можна буде дістатися на поїзді

Сегодня
З Києва до Баку можна буде дістатися на поїзді

"Укрзалізниця" (УЗ) продовжила маршрут потягу "Баку-Харків" до Києва. Про це повідомив в.о. голови правління УЗ Євген Кравцов.

"Ми розширюємо перелік міст, куди з комфортом можна дістатися потягом. Тепер маршрут" Баку – Харків "буде продовжений до Києва. Потяг формуванням "Азербайджанська залізниця" в перший рейс за новим маршрутом вирушить з Баку 21 квітня, а з зі столиці України – 23 квітня", – написав Кравцов на своїй сторінці в Facebook.

_orig.png_739_orig

За словами Кравцова, якщо попит зростатиме, УЗ розгляне можливість збільшення періодичності курсування потягу до столиці Азербайджану.

На території України зупинки будуть в Харкові, Люботині, Полтаві, Миргороді, Лубнах і Гробниці.

Нагадаємо, раніше в Україні квитки на два міжнародних потяги дозволили купувати через інтернет. Куплені через інтернет квитки не потрібно обмінювати в касі, досить пред'явити при посадці в потяг роздруківку або зображення QR-кодів на смартфоні.

Як повідомлялося, 2018 року УЗ планує запустити так званий "лист очікування" при купівлі проїзних документів. Така функція знадобиться, якщо квитка на потрібний напрямок немає. В такому випадку пасажир зможе заповнити заявку. Як тільки квиток з'явиться в продажу – пасажир отримає пріоритетну можливість його викупити.


Про те, які маловідомі права мають пасажири потягів, дізнайтеся з відеосюжету: