Центром “Миротворець” вводиться нова класифікація ворожої діяльності.

Центром “Миротворець” вводиться новий підвид у класифікації учасників гібридної війни росії проти України – “ Участь в актах гуманітарної агресії проти України “.

Гуманітарна агресія, як невід’ємний елемент гібридної війни.

Ціллю актів гуманітарної агресії є не територія чи об’єкт для влучення снарядом, а інформаційний простір, який не обмежений територіально і … мозок людей.

Ворогу немає необхідності вдаватись до перетину кордону для окупації суверенної держави. Створюється можливість культурної експансії з підміною понять, зміною свідомості, ліквідацією національної ідентичності. В результаті “поранений у свідомість” противник починає виконувати всю необхідну роботу перед остаточним фізичним поглинанням територій.

Результат при гуманітарній агресії немає миттєвого ефекту і розтягнутий в часі. Саме тому помітити ворожу активність непідготовленому малоосвіченому громадянину, який не звик думати, важко.

Громадянин чує чийсь вислів про, до прикладу, штучне походження української мови. Через деякий час він те ж саме читає в іншому місці, підсвідомо запам’ятовує. Пізніше його бомбардують цими мислевірусами вже різні “зливні бачки” так званих засобів масової інформації.

Згодом інформаційний простір стає достатньо насиченим підміненим поняттям і цю тему починають використовувати в своїх виступах і статтях науковці, політики, відомі журналісти. Йдуть посилання один на одного, внаслідок чого створюється враження, що тема має історичне підґрунтя, а не штучно запущена ворогом.

Як проникають в нашу мову запозичені слова від частого їх вживання, так проникають у свідомість людини підсунуті думки і стають частиною суспільної думки.

Саме так відбувається легалізація запущеної ворогом масового інформаційного інфікування. Отримавши такий вірус, громадяни транслюють меседжі іноземної агресії свідомо, добровільно і активно, до того ж, презентують їх, як власну думку. Їм здається, що це вони самостійно дійшли до цього висновку і починають активно захищати цю позицію прямо працюючи на досягнення цілей ворогом.

Адже відомо, що основна маса населення формує думку вловлюючи її з інформаційного простору, при цьому не залучаючи наявні у вільному доступі канали для перевірки даних, історичні факти, на основі яких можна чи підтвердити чи спростувати непомітно нав’язані тези.

Усі задіяні у ланцюгу гуманітарної ворожої агресії з метою підміни понять і зміни свідомості не є жертвами. Вони є активними учасниками актів гуманітарної агресії проти України.

Саме тому Центр “Миротворець” віднині буде фіксувати добровільних “бойовиків” і ворожих посіпак, які свідомо беруть участь в гуманітарній агресії проти України.

ЩОБ ВИЛІКУВАТИ ХВОРОБУ, МАЄМО СПОЧАТКУ ВИЯВИТИ, ПОСТАВИТИ НА ОБЛІК І ВАКЦИНУВАТИ ХВОРИХ.

Миротворець News

«Миротворець News» - Інформаційний портал Центру "МИРОТВОРЕЦЬ"

https://myrotvorets.news

COVID-19. Що треба знати? Поради лікаря

COVID-19. Що треба знати? Поради лікаря

Чи допомагає самогон у профілактиці ковіду? Чи можна займатися спортом після хвороби і чому краще не їхати в Єгипет? Та як вберегти себе від інфікування? Про це Радіо Свобода розповів лікар-терапевт із 20-річним досвідом. Підписатись на наші канал...

Буковель Зеленського та пальто Степанова: хто винен у смертях десятків тисяч українців - СтопРеванш.

Буковель Зеленського та пальто Степанова: хто винен у смертях десятків тисяч українців - СтопРеванш.

Поряд з Пакистаном та Бангладеш: Україна провалила початок щеплення від Ковід-19 Перші у Європі. Як чемпіони у боротьби з коронавірусом вивели Україну на перше місце за поширенням хвороби Короновірусне ґетто. Замість безвізу – безвиїзд: Європа зак...

Росія готувала затримання українського консула заздалегідь, – МЗС України.

Росія готувала затримання українського консула заздалегідь, – МЗС України.

Затримання українського консула в Санкт-Петербурзі готували заздалегідь за запланованим сценарієм. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Євген Єнін. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Ка...

Британія відправляє кораблі в Чорне море через дії Росії.

Британія відправляє кораблі в Чорне море через дії Росії.

Британські кораблі відправляться в Чорне море. Про це повідомило видання The Sunday Times з посиланням на джерела. За їхніми даними, у травні 2 кораблі ВМС Великої Британії відправляться в Чорне море на тлі зростання напруженості між Росією й Укра...

Відео обстрілу українських військових від Горлівкою.

Відео обстрілу українських військових від Горлівкою.

Неподалік Горлівки, що на Донеччині, не вщухає напруженість. Контрольовані Росією сили продовжують вести провокаційний вогонь, обстрілюючи українських військових. Так поблизу Горлівки лунали вибухи із важкого озброєння. У нічний час в бік українсь...

ЗЕ-нежданчік та олігархи в законі,  президент Арестович, ЗубоЖеня Тимошенко і канал ДурДом.

ЗЕ-нежданчік та олігархи в законі, президент Арестович, ЗубоЖеня Тимошенко і канал ДурДом.

Друзі, вітаємо на сьомому випуску політико-сатиричного "ПІДСВИНКИ ТИЖНЯ шоу" на Цензор.НЕТ! Що робити, коли одночасно хочеться й ображати, й домінувати, й ржати, й ридати, й вчити боротися з фейками та критичному мисленню? Правильно – підсвинкуват...