Трамп запізнився на зустріч з королевою Єлизаветою II

ВГОЛОС 1

Королева Великобританії Єлизавета II 10 хвилин чекала прибуття кортежу президента США Дональда Трампа і його дружинт Меланії біля Віндзорського замку через запізнення президента.

Про це повідомляє «112 Україна» з посиланням на Metro.

Під час очікування Єлизавета II кілька разів перевіряла свій годинник, відзначає видання.

«Ох, вона щойно перевірила час на годиннику. Королева не любить запізнень», — написала в Twitter королівський репортер Патриція Требле.

Користувачі соціальних мереж обурилися «грубою» поведінкою Трампа, який «продемонстрував відсутність классу». Вони також вказали на те, що під час проходу поруч з гвардійцями Трамп йшов перед Єлизаветою II, а не поруч з нею.

«Це забавно. Королева ніби тренує одну зі своїх собак у той час, як Трамп бореться за право називатися майстром пішої прогулянки», — написав один з користувачів Twitter.

Як писав «Вголос», президент США Дональд Трамп разом з дружиною Меланією прибув на зустріч з королевою Великої Британії Єлизаветою II.

Це не єдиний конфуз Трапма під час зустрічі з королевою Єлизаветою ІІ. Раніше повідомлялось, що президент США збентежив Королеву різкою зупинкою під час обходу королівської варти.

Після зустрічі з королевою подружжя Трампів, як очікується, попрямує до Шотландії, де у Трампа є гольф-клуби.

Королева Єлизавета II зустрічалася з 11 діючими президентами США. Остання зустріч королеви з американським президентом відбулася в 2016 році, тоді до Великої Британії приїжджали президент Барак Обама і його дружина Мішель.

Нагадаємо, що 13 липня на вулиці Лондона на протест вийшли десятки тисяч людей, щоб висловити свою незгоду з політикою президента США Дональда Трампа, який перебуває у Британії з візитом.