Apple працює над «великою» версією навушників AirPods.

Американська компанія Apple працює над over-ear версією навушників AirPods.

Американський блогер і аналітик Джон Проссер виявив інформацію про них в списку інвентаризації системи Target, американської мережі магазинів роздрібної торгівлі. І написав про це у своєму акаунті Twitter.

Apple тільки восени 2019 року випустила навушники AirPods Pro, які позиціонувалися як вдосконалена версія AirPods, випущених в 2016 році. Нові студійні навушники повинні стати конкурентними у вищій ціновій категорії і конкурувати з навушниками таких брендів, як Bose і Sennheiser. Крім того, вони можуть послужити альтернативою бренду Beats, який з 2014 року також належить Apple. Вартість “великих” навушників Apple може досягти $400. Зараз ціни навушників AirPods варіюються від $199 до $250, залежно від серії.

Поки що жодних технічних подробиць немає. Вони точно будуть бездротовими і швидко поєднуватимуться з іншою технікою Apple.

Розвиток і розширення лінійки навушників від Apple виглядає цілком логічним рішенням. Адже, згідно з інформацією Wedbush Securities, в 2019 поставлено 65 мільйонів AirPods, а в 2020 році ці показники можуть досягти позначки від 85 до 90 мільйонів пристроїв

Точна назва “яблучних” навушників також невідома. В системі Target вони іменовані як AirPods X. Крім того, в мережі фігурує ще один варіант назви – StudioPods. Зі зрозумілих причин, жодне з них не підтверджено офіційно. Як передає портал MacRumors, запуск нових навушників, як і інших продуктів Apple, повинен відбутися в першій половині 2020 року.

Крім навушників, з’явилася інформація, що оновлення чекає і інші продукти Apple. Наприклад, TV‌ приставку, iPod Touch і iPad. Будь-які подробиці щодо цих продуктів поки відсутні.

Новини по темі

Чому в Україні мало тестів на коронавірус

В країні серйозно не вистачає тестів на коронавірус. Як і у всього на світі, у цього багато причин, я розповім про ті, з якими зіткнувся я, як один з розробників таких тестів.

1

Чому потрібно купувати лише електронний поліс

Наявність у водія страхового полісу є обов’язковою.

2

ТОП-10 додатків для віддаленої роботи в карантин

Крім Zoom є безліч корисних програм і сервісів, які допоможуть організувати роботу вдома під час карантину – ми склали корисний для вас список

2

Ідеали радикалів. Як американський історик розвінчав міф про героїчну Спарту

Прийнято вважати, що спартанці - це одні з найбільш відважних воїнів, які існували в історії, але чи так це насправді?

8 1

Вчені розповіли про ефективність in vitro протипаразитарного засобу у боротьбі з коронавірусом.

Ліки проти вошей і гельмінті показали високу ефективність всередині клітин.

6 121

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie