Розмова Єрмака з Джуліані «була частиною складної дипломатичної гри» – Кулеба.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що голова Офісу президента України Андрій Єрмак «усе правильно зробив» під час датованих 2019 роком розмов із особистим адвокатом тодішнього президента США Дональда Трампа Рудольфом Джуліані

«Тоді, у 2019 році, Україна постала перед серйозним викликом, коли її інтенсивно намагалися втягнути у внутрішню політику США. Наш національний інтерес тоді полягав в тому, щоб зберегти двопартійну підтримку в США, не дати звинуватити Україну у «підіграванні» тій чи іншій стороні – і водночас не зіпсувати відносини з тодішньою адміністрацією США», – написав міністр у фейсбуці.

За словами Кулеби, «це була дипломатія за умов ідеального шторму».

«Попри шалені загрози, Україні вдалося з ним справитися і пройти цей період гідно. Розмова Андрія Єрмака була частиною цієї складної дипломатичної гри. Він все правильно зробив, нормально утримав розмову в межах конструктивної дипломатії, хоча на нього тиснув Джуліані з його неперевіреними даними і чіткою метою втягнути Україну у внутрішню політику США», – твердить очільник зовнішньополітичного відомства.

Кулеба стверджує, що «ані президент Зеленський, ані Андрій Єрмак як безпосередній співрозмовник Джуліані не дозволили втягнути нашу державу у внтутрішньоамериканські розборки і при цьому не побили горщики з тодішньою адміністрацією».

Американський телеканал CNN 7 червня повідомив, що отримав ексклюзивний аудіозапис телефонних розмов адвоката Дональда Трампа Руді Джуліані із колишнім спецпредставником Держдепартаменту США в Україні Куртом Волкером і головою Офісу президента України Андрієм Єрмаком, на той час помічником Володимира Зеленського.

Як вказує телеканал, запис телефонної розмови від липня 2019 року свідчить, що «Руді Джуліані безжально тиснув і умовляв український уряд в 2019 році розслідувати необґрунтовані змови проти на той час кандидата (у президенти США – ред.) Джо Байдена».

Повідомляється, що дзвінок передував тій розмові Трампа із Зеленського, що пізніше стала центральною частиною розслідування щодо втручання у вибори і «першого імпічменту» Трампа.

Часткова стенограма телефонної розмови Джуліані та Єрмака була вперше опублікована BuzzFeed News в квітні, а журнал Time першим опублікував деякі ключові витяги з розмови в лютому.

Джуліані, який вже кілька років перебуває під слідством щодо його ділових відносин в Україні, наразі не коментував новий аудіозапис. Коментарів Волкера також немає. Радіо Свобода намагається отримати коментар у Андрія Єрмака із цього приводу.

Радіо Свобода

«Радіо Свобода» - український інформаційний сайт, який публікує термінові новини України та світу, цікаві відео, актуальні репортажі та якісну аналітику.

https://www.radiosvoboda.org/

Ролик What is Russia від російського МЗС: яким є справжнє обличчя країни-агресора, Підгорає.

Ролик What is Russia від російського МЗС: яким є справжнє обличчя країни-агресора, Підгорає.

На офіційному акаунті російського МЗС у твітері опублікували ролик What is Russia, приурочений до дня Росії. Однак у слові "Росія" було допущено кілька помилок. Читати на сайті:

Dream the Future: Work

Dream the Future: Work

Робота трансформується разом з розвитком суспільства. Як, де і ким ми працюватимемо у майбутньому?

Про головне за 10:00: Байден відмовився від пресконференції з Путіним.

Про головне за 10:00: Байден відмовився від пресконференції з Путіним.

У випуску "Про головне" за 16 червня станом на 10:00 – за порадою експертів Джо Байден відмовився від спільної пресконференції з Володимиром Путіним. Вона мала б відбутися за результатами саміту у Женеві. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24...

Розвал фракції  «Голос»  у Верховній Раді.Наживо

Розвал фракції «Голос» у Верховній Раді.Наживо

З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

Літак Путіна не міг сісти в Женеві через приліт Байдена: просили покружляти годину.

Літак Путіна не міг сісти в Женеві через приліт Байдена: просили покружляти годину.

Швейцарські диспетчери попросили росіян покружляти півтори години над місцевими озерами. В цей час там сідав літак Джо Байдена. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

В Офісі Президента заговорили про відставку Авакова.

В Офісі Президента заговорили про відставку Авакова.

В Офісі Президента можуть ухвалити рішення про звільнення Арсена Авакова вже у вересні 2021 року. Тоді розпочнеться наступна парламентська сесія. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – ...