На грузинському телеканалі "Руставі-2" заявили, що не сумніваються в автентичності нібито листів Порошенко в ФСБ у 2007 році

Гордон 1
На грузинському телеканалі

Керівник інформаційної служби грузинської телекомпанії "Руставі 2" Нодар Меладзе заявив "Радіо Свобода", що не сумнівається у справжності листів президента України Петра Порошенка, нібито написаних ним у ФСБ 2007 року.

Меладзе сказав, що фото звернення тодішнього нардепа Порошенка у Федеральну службу безпеки Росії, у якому він нібито зобов'язується не займатися "антиросійською діяльністю", грузинській телекомпанії надало "конфіденційне джерело". "Ми не зобов'язані називати джерело, яке надало нам цю інформацію і документацію", – зазначив керівник інформаційної служби "Руставі 2".

Меладзе водночас уточнив, що в розпорядженні "Руставі 2" є не оригінал нібито звернення Порошенка у ФСБ, а фотокопія документа.

14 січня Адміністрація Президента України Петра Порошенка назвала неправдивою інформацію про нібито листи президента у Федеральну службу безпеки Росії 2007 року, опубліковану грузинським телеканалом "Руставі 2". Зазначають, що фейк "носить явно замовний з боку держави-агресора характер".

13 січня "Руставі 2" опублікував нібито копії звернень тодішнього нардепа Порошенка у ФСБ, у яких він обіцяє не займатися "антиросійською діяльністю", датованих 3 лютого 2007 року. Тоді чинного українського президента не впустили на територію Росії.