МВФ і Світовий банк закликають G20 відкласти стягнення боргів із найбідніших країн.

Світовий банк і Міжнародний валютний фонд закликали країни Великої двадцятки (G20) призупинити стягнення боргів з найбідніших країн світу.

Про це йдеться у спільній заяві організацій.

“Спалах коронавірусу, ймовірно, може мати серйозні економічні і соціальні наслідки для найбідніших країн, де проживає чверть населення світу і дві третини населення світу, які живуть в умовах крайньої бідності… Світовий банк та Міжнародний валютний фонд (МВФ) закликають призупинити стягнення боргів з таких країн відповідно до двосторонніх кредитних угод”, – наголошується у заяві.

На думку представників організацій, це допоможе вирішити негайні проблеми ліквідності таких країн, спричинені спалахом коронавірусу. Також це дасть час для оцінки впливу кризи та потреб у фінансуванні для кожної країни.

Крім того, Світовий банк і МВФ закликали країни G20 визначити перелік країн, які мають несприятливу боргову ситуацію, і надати пропозиції щодо пом’якшення боргового навантаження.

Світовий банк та МВФ вірять, що наразі вкрай важливо забезпечити допомогу країнам, що розвиваються, та надати потужний сигнал фінансовим ринкам.

Новини по темі

«Школам та університетам потрібно налагодити дистанційне навчання до початку нової хвилі коронавірусу» - експерт про освіту.

У зв'язку з пандемією нового коронавірусу цьогоріч під загрозою опинилося зовнішнє незалежне оцінювання для випускників шкіл та професійних училищ та державна підсумкова атестація для учнів четвертих та дев'ятих класів.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали, як ...

1

«Почався військовий стан»: РФ стягнула до Ростова колони бронетехніки — відео очевидців.

Російська влада стягнула до Ростова-на-Дону військову бронетехніку.

5

Коронавірус в США: на кортах US Open створять тимчасовий госпіталь.

Частина Національного тенісного центру імені Біллі Джин Кінг в Нью-Йорку буде перероблена під тимчасовий госпіталь.

1

Поліція Португалії затримала трьох міграційних офіцерів за підозрою у вбивстві українця.

Інспекторам міграційної служби Португалії загрожує до 25 років позбавлення волі

1

Rzeczpospolita: Українці масово тікають з Польщі через коронавірус.

Хвороба забрала в заробітчан роботу в сусідній країні, тож вони повертаються додому.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie