«У мене там було 60 млрд грн» . Коломойський заявив, що хоче частку у «ПриватБанку»

1

13 вересня український бізнесмен Ігор Коломойський у кулуарах форуму YES заявив, що хоче одержати частку у "ПриватБанку". Він сказав про це під час спілкування з журналістами, "24 канал" вів трансляцію.

За словами бізнесмена, у нього є кілька вимог для укладення з державою мирової угоди у справі про націоналізацію "ПриватБанку".

"Я хочу, щоб усе, що на мене наговорили, було відкликано назад, звідусіль. Це перша умова. Я хочу сатисфакції", – зазначив він. Окрім того, за словами Коломойського, він хоче, щоб покарали "тих, хто це задумав і здійснював".

"Третє – нехай вони зі мною розрахуються. У тому чи іншому вигляді – мене влаштовує будь-який варіант, якщо він є прийнятним для держави", – додав він.

Коломойський зазначив, що його частку капіталу у "ПриватБанку" до націоналізації оцінювали у $2 млрд.

"Поверніть мені мої акції, які в мене вилучили. Я визнаю, що державою було проведено емісію на 155 чи 160 млрд грн. У мене там було 60 млрд [грн]. Віддайте мені на мої 60 із 200 млрд акції. І будемо разом співіснувати", – підсумував він.

"ПриватБанк" – найбільший комерційний банк в Україні – було націоналізовано 19 грудня 2016 року.

Коломойський, який є колишнім акціонером банку, говорив, що після виборів президента України сподівається одержати компенсацію через націоналізацію "ПриватБанку" "в тому чи іншому вигляді". Він також сказав, що не збирається повертати банк у власність, але хоче повернути $2 млрд його капіталу.

18 квітня 2019 року Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Коломойського до НБУ та Кабміну про незаконність націоналізації "ПриватБанку". У міністерстві фінансів і Нацбанку говорили, що оскаржать це рішення. У НБУ заявляли в серпні 2019 року, що українські суди розглядають щонайменше 270 справ, які пов'язані з діяльністю "ПриватБанку".

Новини по темі

МЗС Німеччини не підтримує визнання Голодомору геноцидом – депутат Бундестагу.

1

21 жовтня комітет Бундестагу розглянув петицію про визнання Голодомору 1932–1933 років в Україні геноцидом. Її буде відхилено, оскільки цього хоче міністерство закордонних справ Німеччини, заявив після засідання член комітету, депутат від партії "...

Глава Пентагону підтвердив, що американські військові можуть залишитися в Сирії.

1

Частина американських військових може залишитися на північному сході Сирії, щоб не допустити потрапляння нафти в руки терористів, зазначив міністр оборони США Марк Еспер.

 «Це виходить за межі здорового глузду» . Рябошапка прокоментував недопуск групи прокурорів до атестації

1

Прокурорів, які подали неправильні заяви на переатестацію, буде звільнено. Про це заявив генеральний прокурор України Руслан Рябошапка, коментуючи ситуацію із прокурорами ГПУ Сергієм Горбатюком та Олексієм Донським, які відмовилися писати заяви за...

#KyivNotKiev. Міжнародна асоціація повітряного транспорту змінила написання столиці України

1

У МЗС України подякували Міжнародній асоціації повітряного транспорту за зміну транслітерації Києва з Kiev на Kyiv.

Мерія Харкова оскаржила рішення суду про незаконність повернення імені Жукова проспекту.

1

10 вересня мер Харкова Геннадій Кернес пообіцяв оскаржити рішення суду, який визнав незаконним перейменування проспекту Петра Григоренка на Маршала Жукова. 21 жовтня стало відомо, що подано апеляцію.