Гордон про реакцію на "справу Скрипаля": Росія задерла всіх нахабством і хамством

Гордон 1
Гордон про реакцію на

Отруєнням колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії на території Великобританії Росія "перейшла червону межу". Таку думку в ефірі телеканала "112 Україна"висловив журналіст, засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон, коментуючи реакцію на отруєння Скрипалів.

"Росія всіх давно задрала – зневагою, хамством і невідповідною своєму рівню та потенціалу поведінкою. Терпіти хама у світовому просторі ніхто не збирався. А тут і привід наспів. Спочатку втручання в американські вибори (там розслідування провели і вже прізвища називають), потім це отруєння на території Великобританії. Ця країна має суперавторитетні, найпотужніші розвідки – MI5 і MI6, і коли на її території відбувається щось таке – це сильний удар по носі й по лобі", – уважає Гордон.

Він розповів, що під час запису інтерв'ю запитував у колишнього радянського розвідника, письменника Віктора Суворова, бізнесмена Бориса Березовського і радянського дисидента Володимира Буковського, чи не страшно їм жити у Великобританії.

"Вони всі в один голос казали: "Ми під юрисдикцією Її Величності королеви, і відносини між країнами такі, що Росія ніколи не наважиться вчинити злочини на території Великобританії". Тобто Росія цим замахом на життя Скрипалів перейшла червону межу", – зазначив журналіст.

ВІДЕО

Відео: Дмитрий Гордон / YouTube

66-річного Скрипаля та його 33-річну доньку Юлію госпіталізували із симптомами отруєння у британському Солсбері 4 березня. Пізніше обоє вийшли з критичного стану. Юлію Скрипаль уже виписали з лікарні, її батько продовжує лікування.

Слідство з'ясувало, що під час замаху було використано розроблений у Росії нервово-паралітичний агент "Новачок". У поліції стверджують, що нервно-паралітичну речовину було нанесено на дверну ручку в будинку Скрипаля.

Спікер МЗС РФ Марія Захарова заявила, що "Новачок" ніколи не розробляли у РФ. За її словами, його могли створити у країнах Заходу колишні радянські вчені.

Організація із заборони хімічної зброї підтвердила результати британської експертизи.

У відповідь на атаку приблизно 30 країн вислало російських дипломатів. Кремль після цього оголосив персонами нон ґрата дипломатів із 25 країн.