90% військових пенсіонерів перерахували пенсії – Розенко

Гордон
90% військових пенсіонерів перерахували пенсії – Розенко

90% військових пенсіонерів уже перерахували пенсії. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко на прес-конференції 17 квітня, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

"До 1 травня цього року всі військові пенсіонери отримають усі свої перераховані виплати. Станом на сьогодні вже 480 тис. військових пенсіонерів отримали або їм уже перерахували пенсії. Загалом 544 тис. військових пенсіонерів, а отже 90% пенсіонерів уже перерахували пенсії", – сказав він.

11 жовтня 2017 року пенсійна реформа набула чинності. За даними Мінсоцполітики, із 1 жовтня пенсії перерахували для 10,2 млн осіб з урахуванням індивідуальних показників їхнього заробітку і страхового стажу. Середній розмір доплат становив 560 грн.

7 листопада парламентарій від "Народного фронту" Дмитро Тимчук заявив, що уряд "забув" про військових пенсіонерів, а невеликі надбавки отримали тільки ті з них, хто втратив працездатність. Він зазначив, що окремий законопроект щодо цього Кабмін мав подати до парламенту до 1 листопада, але цього "чомусь не сталося".

7 січня 2018 року прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив перерахувати пенсії військовослужбовцям.

21 лютого Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо підвищення пенсій військовослужбовцям із 1 січня 2018 року.

6 березня Кабмін повідомив, що військовим пенсіонерам виплачувати підвищені пенсії почнуть у березні.